Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie jakie argumenty podaje #rozowypasek w kłótni o to czy ważne, czy nie jest pisanie poprawną polszczyzną na internecie :-D (konkretnie chodzi o to, że ktoś dodał recenzje produktu z #aliexpress i ktoś napisał, że przez błędy tego się nie da czytać, a różowa się zaczęła rzucać, że to przecież tylko grupka na fb i nie jest ważne pisanie poprawnie :-P)
Także ten mirki. #!$%@?ć ortografię, ratujcie źrebaczki
#logikarozowychpaskow
Pobierz Jadugar - Ogarnijcie jakie argumenty podaje #rozowypasek w kłótni o to czy ważne, czy...
źródło: comment_vdfPPTBYRHIBEqccwfPktQbqsqpW08Jv.jpg
  • 18
@Jadugar: Nie ma większego raka niż młode madki z odpieluszkowym zapaleniem mózgu xD na grupkach typu "Urządź swoje mieszkanie", "Pomysły na paznokcie", "Jak jeść fit".
Gdyby powiedzenie "czym się strułeś, tym się lecz" było prawdziwe...

@Pienteitr też jestem miło zaskoczony, bo jeszcze nigdy nie spotkałem się, żeby ktoś skojarzył nick, a mam taki na różnych stronach :-P
Gierka jest super i naprawdę żałuję, że tak mało znana, bo miała potencjał i gdyby miała większą popularność to może gralibyśmy teraz w jakiegoś Sacriffice 5
@Pienteitr łoooooo panie!
Mój kolega mi pożyczył właśnie to wydanie! Zainstalowałem wtedy Gothica i Sacriffice!
Gothic to moja ulubiona gra a Sacriffice mieści się w ścisłej czołówce :-P
Zawsze mi się podobała postać Jaudgarra bo był taki outsider, ale bolało to, że zawsze był po stronie Marduka, jak wspomniałeś

Uwielbiam tą bitwę u Jamesa w końcówce gry, gdzie jak walczysz po stronie właśnie Jamesa to jest cut scenka jak Charlotte się pojawia
@Pienteitr mam dokładnie to samo :-D aż czuje moc żeby jutro wstać o 5 rano na te mrozy -20 stopni :-D
No właśnie, pasuje jakoś odpocząć to myślę, że teraz walnę w kimę a jutro się jakoś zgadamy bo o Gothicu to ja mogę mówić więcej niż o Sacriffice, ale o ile fani tego pierwszego są często spotykani, o tyle Sacriffice to praktycznie niemal nieznana gierka
(dołączam zdjęcie gry - kupiłem kiedyś
Pobierz Jadugar - @Pienteitr mam dokładnie to samo :-D aż czuje moc żeby jutro wstać o 5 rano...
źródło: comment_CSKb07osa3GZ33DNvjwxqe8ez5u2mO4X.jpg