Wpis z mikrobloga

Mironki, czeka mnie w niedalekim czasie wymiana kuchni, może ktoś z Was jest niedawno po remoncie i ma jakieś porady co do wyboru AGD?
Czeka mnie kupno nowej płyty indukcyjnej, piekarnika (nie wiem czy zwykły czy z mikrofalą) i zmywarki - chociaż tu na pewno postawię na Boscha.

Ktoś ma doświadczenie, czy warto inwestować w piekarnik z mikrofalą? Działa to spoko?
Jak się w rzeczywistości sprawują samoczyszczące piekarniki?

Przy okazji pytanie do osób z #katowice #slask macie do polecenia jakieś salony meblowe skupiające się na kuchniach, z tym że mają to być naprawdę zajebiste jakościowo meble (żadne agaty, "ikeje" czy inne blek red łajty mnie nie interesują). Odwiedziłam nowy Rozdzień i zachwycił mnie Rust - ale nie do końca leży mi pod względem wyglądu :/ natomiast zachwalany i nietani Halupczok - tragedia. Dlatego muszę "zmacać" meble producenta zanim się na jakiegoś zdecyduję.

#agd #kuchnia #remont #urzadzanie #kichochpyta
  • 43
@memfis91 nie jesteś pierwsza osobą, która miała przejścia z firmami Mietków i o ile mam świadomość, że zarobić tez muszą, niech mi tacy robią garderobę czy stół do ogrodu ale na bank nie kuchnię marzeń :p