Wpis z mikrobloga

Przeglądam internet przed snem i ktoś wrzucił zdjęcie zamarzniętego pieska :(((( i nie mogę przestać ryczeć, dlaczego zwierzęta muszą cierpieć? To jest okrutne i tragiczne.

Postawiłabym wszystkie pieniądze i wszystko co mam żeby tylko bezbronne zwierzęta nie cierpiały :(( tak mi szkoda tego biednego pieska Boże :((

#przemyslenia #gorzkierzale #oswiadczenie #zwierzaczki
  • 28
  • Odpowiedz
@alejandra15: #!$%@? ludzie jesteście jacyś #!$%@? xD
Laska pisze, że zobaczyła zdjęcie zdechłego psa i jej się przykro zrobiło a wy'hurr durr bezdomni'.
Akurat zwierzęta są bezbronne a taki Pan Bezdomny jakby chciał to bez problemu znajdzie pomoc.
Wskazówka - w noclegowniach nie można chlać ani być #!$%@?...
  • Odpowiedz
@tahti: Nie warto generalizować wszystkich ludzi. Ja np. zawsze wole zadzwonić na straż miejską, niż na pogotowie bo nie chce zabierać im czasu bo oni faktycznie mogą zajmować się jakimś nagłym przypadkiem. Wiesz są jacy są ale zawsze lepiej przynajmniej oddać ten telefon i najpewniej uratować komuś życie niż później słuchać w wiadomościach o kolejnym śmiertelnym zamarznięciu.
  • Odpowiedz
@turok2016: Nie po prostu warto oddać jeden telefon patrząc na wartunki jakie panują za oknem, bo taka osoba najpewniej nie dożyje następnego dnia. Jeśli wolisz rano wstać z domu i znaleźć zamarznięte ciało w śmietniku ok. Twój wybór.
  • Odpowiedz
Oho, niektórzy się zaraz osrają, bo @alejandra15 śmiała żałować losu zwierząt i o chlorach z dworca nie pomyślała xD jak sobie chcecie, to zabierzcie tych pijaków do siebie do domów, nawet w noclegowniach ich nie chcą, bo śmierdzą gorzałą. Mnie jest szkoda zwierząt, o nie mało kto zadba (a jeżeli ktoś zadba, to jakiś ludzki śmieć jeden z drugim muszą zniszczyć styropianową budkę, super zabawa, życzę im wszystkiego najgorszego), a bezdomny ma
  • Odpowiedz