Wpis z mikrobloga

Włączym matura to bzdura bo miałem w polecanych, myślę, zobacze.
KKKKUUURWAA
Ludzie naprawdę są aż tacy #!$%@? głupi i niedouczni?
Osoby, które wyglądają na w miarę normalne nie znają odpowiedzi na elementarne pytania.

Przerażające, że głosują.

Naprawdę to jest druzgocące. Na codzień nie zadaję się z wieloma osobami, a jak już to z w miarę inteligentnymi i mądrymi, stąd żyję w swoistej bańce i nie mam świadomości jaki jest średni Polak.
Zawsze gdy nastaje ten moment, gdy w jakiś sposób uświadamiam sobie jak głupi ludzie potrafią byc to niedowierzam.
#gownowpis
  • 5
  • Odpowiedz
@mafiozorek: Ktoś kiedyś pisał na Wykopie że był pytany, odpowiadał poprawnie a potem tak zmanipulowali jego wypowiedzi że wyszedł na głupka. Wolę taką wersję niż wierzyć w to że ludzie nie znają odpowiedzi na zadawane pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@3cytryny: naturalnie, przecież nie będą odpowiedzi poprawnych pokazywać, nie na tym polega show.
Mimo wszystko znalezienie ludzik, którzy nie wiedzą, że UK jest w Europie, czy że IIWW zaczęła się w '39 atakiem na Polskę powinno być arcytrudne, wręcz nie możliwe, a oni potrafią kilka takich osób w 1 centrum handlowym znalezc.

Poza tym już nawet pomijając MtB, bo nie o to mi chodziło, to tylko przykład - raz na ruski
  • Odpowiedz