Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Atariauke No i wypomnialem. I co mi zrobisz? Nic. Zawsze znajdą się ci co starają się bialorycerzowac i ci co wypominają. Tak zawsze jest i będzie. Pytanie brzmi: Po co? Po co na siłę chwalić się czymś przeciętnym? Dla próżności. Tępej, najtańszej próżności. Pokazać żeby pokazać, żeby się dowartosciowac. Bardzo niskie i słabe

@loczyn: Co powoduje haluksy
Brak higieny obuwia może często powodować haluksy, to fakt. W moim wypadku jest to genetyka, po mamusi odziedziczyłam tą przypadłość. No, chyba, że uważasz, że od małego specjalnie kupowała mi złe buty, tylko po to, żebym miała się czego wstydzić.

PS: Osobiście uważam, że można mieć dużo brzydsze stopy niż moje i nie trzeba mieć haluksów do tego, co nie zmienia faktu, że można to zoperować.
Nie
Brak higieny obuwia może często powodować haluksy, to fakt. W moim wypadku jest to genetyka, po mamusi odziedziczyłam tą przypadłość. No, chyba, że uważasz, że od małego specjalnie kupowała mi złe buty, tylko po to, żebym miała się czego wstydzić.


@noipoptakach: Nie chodzisz czasem dużo w butach na obcasie (może być nawet niski) ze zwężonym przodem?
@Atariauke: ale wiesz jak jest na mirko po wrzuceniu fotki - zawsze się szuka mankamentów i je wyolbrzymia, aby podnieść ciśnienie opce czy opowi :) i nie koniecznie muszą one polegać na prawdzie. Po prostu trzeba mieć czasem dystans i nie przejmować się ( ͡° ͜ʖ ͡°)