Wpis z mikrobloga

@Camarde: no frost? :D
@Mirabelia
w sumie taka instrukcja dla tego typu lodowek to swietna sprawa.
W naszej bylo napisane, ze rozne dziwne dzwieki wydaje w zwiazku z systemem no frost, ale na poczatku i tak nieraz bylismy zdziwieni, ze lodowka moze TAKIE odglosy przerozne wydawac :P
  • Odpowiedz
  • 0
@agaja: No jest Nofrost ale dopiero drugą noc będę spał z nią w domu, więc jeszcze się z dźwiękami nie spotkałem. Mam tylko nadzieję że te wszystkie cracki nie będą budziły w nocy. :P
  • Odpowiedz
@Camarde: a daj spokoj... mnie kilka razy obudzilo :P raz myslalam,ze zawalu dostane, takie to dziwne odglosy byly.. Na szczescie takie glosne rzadko sie zdarzaja, a jak masz mocny sen, to sie nie masz co martwic - mojego meza nie budzilo wcale. Ale starczy zamknac drzwi i po problemie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Camarde Strasznie mnie irytuje taka obrazkowa instrukcja. Nie chodzi mi tutaj o dzwieki lodowki ale o normalne jej elementy, do czego sluza itd. Taka instrukcja bez podpisow pod obrazkami jest gowno warta.
  • Odpowiedz
  • 0
@urtica: To właśnie chodzi o to żebyś nie skakała reklamacji bo lodówka wydaje dźwięki. Nie musisz wiedzieć co one znaczą ale są dla lodówki naturalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Camarde irytujace jest to ze pozostala czesc instrukcji obrazkowej bez objasnienia rysunkow jest bardzo trudna do zrozumienia. To z tymi dzwiekami to jedyna w pelni zrozumiala czesc takiej instrukcji obrazkowej. Jesli ja widziales to wiesz o czym mowie.
  • Odpowiedz
@widaczew: również dlatego że nie trzeba tłumaczyć na kilka lub kilkanaście języków i drukować tego w różnych wersjach co jest znacznie tańsze, do tego łatwiej ogarnąć logistycznie jeden papierek niż kilkanaście, na linii montażowej mają mniej wariantów instrukcji w zależności na jaki kraj produkowany model
  • Odpowiedz