Wpis z mikrobloga

@jonzi: raczej nie jeżdżę w korkach, mieszkam w centrum i w sumie nie potrzebuje auta bo mogę w wiele miejsc dojść pieszo, autem jeżdżę głównie nocą po dla przyjemności.

@Tyfus: No ale to nie to samo gdy mogę zrobić przegazówke redukując itd. Miałem 3 miesiące BMW z automatem i nie przekonałem się do tego
  • Odpowiedz
@losmarte: to znaczy tylko tyle że nie każdy woli automat i nie dla każdego automat jest lepszy, gdybym używał samochodu do praktycznej jazdy to może bym wolał automat ale samochód który obecnie kupuje posłuży w 80% do jazdy dla przyjemności a tylko w 20 do faktycznych dojazdów. Dlatego szukam aut typu Nissan 350z, porsche boxster itd. takie typowe gokarty
  • Odpowiedz
@Myrzyn: teraz jeżdżę praktycznym kombi ale dopiero niedawno kupiłem mieszkanie w centrum i wcześniej faktycznie nim dojeżdżałem, w manualu ale to był bardziej przypadek niż celowy wybór, znałem historie tego samochodu od nowości kiedy wyjechał z salonu bo byl od rodziny i to mnie skłoniło do zakupu.
  • Odpowiedz
@Myrzyn: dlatego teraz kupuje samochód wyłącznie do zabawy, żeby mieć frajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wcześniej już miałem samochody do zabawy ale sytuacja mnie zmusiła do przesiadki na kombi w dieslu.
  • Odpowiedz