Wpis z mikrobloga

Przygotowania do sezonu trwają, jutro jadę po oculusa DK2 z Leap Motion. ^^ Pytanie do jeżdżących na DK2, na jakim sprzęcie odpalacie AC? FX 6300 kręcony do 4,5ghz z rx470 4gb styknie żeby odpalić w sensownych detalach? Jakieś porady co do konfiguracji?

#acleague #assettocorsa
  • 14
@Cummykaze: co to leap motion, nie mogę? Odpowiedzi znaleść. I ile cebulionów? Myślę, że sprzęt da rade utrzymać z 80fps. Ciekawy jestem. Jak potestujesz to opisz proszę.
@Cummykaze: nooo cena spoko, jak dla mnie na granicy przełamania się na vr( ͡° ͜ʖ ͡°) obawy mam, że teraz przy mocnym ffb oraz na kretym odcinku potrafi mnie przeciążenie wyrzucić z wózka xDD a co jak mowi @RealAKP ,że imercja jest taka doskonała. Co zakręt będę leżał( ͡° ͜ʖ ͡°)
@podli: a ja się muszę z kolei jeszcze dorobić normalnego stelaża z fotelem, lub raczej samemu pospawać bo ceny są lekko mówiąc zaporowe które krzyczą za playseaty czy inne tego typu wynalazki.

No nic, jutro jedyne 300km w dwie strony (tak, jestem szalony xD) i cały weekend testowania. Zdam relację i zawołam.
@Cummykaze: AC działa na DK2 sensownie nawet na 760 GTX. Ale różnica jest kolosalna kiedy przesiądziesz się na kartę z natywnym wsparciem dla VR, np. 970 GTX. Silny AA, renderowanie w wyższej rozdzielczości i stałe 75 fpsów robią olbrzymią różnicę. Procek nie ma tu nic do rzeczy, on sobie liczy fizykę niezależnie czy grasz na oculusie, trzech czy jednym monitorze.
@Cummykaze: chyba nie, to się software'owo ustawia, pixel per display to się nazywa. No chyba, że u Ciebie można to ustawić z poziomu sterowników też, nVidia nie ma takiej opcji.