Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moje pytanie może okazać się dziwne, ale niestety nabiłem 28lv, jestem łysy, miałem tylko dwie dziewczyny w życiu i pomimo tego, że chodzę na siłownię, na ulicy się mnie boją, jestem w miarę ogarnięty i inteligentny to niestety jestem przegrywem. Za każdym razem dostaję po dupie, bo jestem brzydki. Mijają 4 lata odkąd spałem z moją byłą dziewczyną.... Od tamtej pory stawałem na głowie żeby być szczęśliwym i nie wyszło ani razu, a #!$%@?ą z charakteru nie jestem, tylko mój łysy łeb i brzydalstwo na twarzy mnie wyklucza. Staram się, chciałem być szczęśliwy, ale uderzam głową w ścianę za każdym razem. Jestem co chwilę odrzucany, mój mechanizm obronny każe mi przestać wysilać się i starać zaistnieć w temacie damsko-męskim, bo ile razy można dostawać po ryju?
Dlatego proszę pominąć wątki światopoglądowo-etyczne, gdyż sam wiem co jest dla mnie najlepsze.
Szukam ukraińskiego portalu z anonsami towarzyskimi w rodzaju naszego eamore.com.pl lub bardziej bezpośrednio np roksa.pl. Bardziej interesują mnie amatorki studentki niż panie, które z tego żyją. Ciężko mi cokolwiek znaleźć tego typu w internecie, a wiem, że musi istnieć. Najchętniej przygarnąłbym jakąś studentkę we Lwowie na weekend i poczuł się jak mężczyzna, przez weekend byłbym szczęśliwy. Tylko gdzie takie znaleźć? Znacie jakieś portale? Ogłoszenia ukraińskie? Szukałem wiele razy tego rodzaju portalu, niestety nigdy czegoś rozsądnego nie znalazłem.

#ukraina
#dziwki
#seks
#piniondze
#zaplace!
#lwow
#twnogf
#przegryw
#takiezyciebozenko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9