Wpis z mikrobloga

@TurboTapir: wydaje mi się, że masz za nisko te spodnie. Poza tym fotę powinieneś zrobić z założonymi butami, bo wtedy widać jak układają się nogawki. Jeśli chodzi o spodnie to nie powinien Ci się robić worek na dupie, więc pasek powinien być dosyć wysoko. Chyba, że są to biodrówki, ale nie wydaje mi się
@TurboTapir: Najlepiej gdyby wypowiedziały się kobiety. Dla mnie coś nie tak jest z krawatem, i ta biała chusta w kieszeni mi nie leży. Krawat powinien być chyba szerszy, lub krótszy, bo jakoś tak nie harmonizuje z całością, wygląda jak zdechły węgorz. ;P
@TurboTapir: Jedziemy marynarka za duża krawat nie dosyć ze śledź to wymiętolony i za krótki poszetka to kawal srajtasmy pasek od spodni nie w kolorze butów z #!$%@? klamra spodnie za duże. Jedyne co w miare ok to koszula i bity bo ich nie widac
@Witeg niestety korytarz wąski i nie mam innego lustra :) moze na miejscu cos sie znajdzie to ogarne. a rano nie zrobie bo sie napije jak ksieciunio ( ͡° ͜ʖ ͡°). mireczku dzieki za opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)