Wpis z mikrobloga

Mirki, prośba. Musze gdzies zamieszkać przez miesiąc lub dłużej. Teren - Dolny Śląsk. Do tysiaka miesięcznie jestem w stanie zapłacić za to łącznie (z mediami łącznie). Wymagam tylko wifi i żeby nie wiało i żadna melina. W hostelach od 30zł na dobe, ale musze mieć spokój bo pracuję przy kompie. codziennie 9 innych osób w pokoju nie widzi mi się. Jakieś rozwiązania? Wynajem mieszkania krótkoterminowy? Jakieś hotele gdzie można dogadać cenę?

PS. Konto nowe dla niepoznaki, ale jestem stałym bywalcem

#noclegi #hotele #podroze #wroclaw #legnica #jeleniagora #walbrzych #mieszkanie
  • 10
@mjfotocompl: Ssorry stary, boje sie ludzi z dobrymi checiami, bo zawiodlem sie juz. Bardziej myslalem o lujdziach swiadczacych na co dzien podobne uslugi, np hotelu pustym po sezonie, który zazwyczaj kasuje więcej, ale po sezonie tysiakiem się zadowoli. Jestem malo wymagajacy, przescieradla sam moge sobie prac.
@karolmucca: posprawdzaj olx w interesujących Cię miastach. rzuciłem okiem na legnicę, to ceny mieszkań/kawalerek są właśnie w granicach tysiaka. przypuszczam, że w mniejszych miastach będzie jeszcze taniej. wrocław odpada, chyba że chcesz jeden pokój wynająć
@karolmucca: dzwoniłeś? dzwoń jak najwięcej. w mniejszych miastach nie ma dużego popytu na mieszkania, może kogoś zainteresuje krótkoterminowy wynajem, żeby mieszkanie przez ten miesiąc, dwa puste nie stało