Wpis z mikrobloga

Kogo obchodzi, że typek wyleciał sobie z kochanką do Portugalii? Gosc ma robic dobry interes ekonomiczny dla kraju, a sypiac moze nawet z Walesą - reszta sie nie liczy. Czesi osiągnęli nadwyżkę budżetową po raz pierwszy od 20 lat, a u nas co? Socjalizm panie, 500dlaPatusa bez pokrycia w budżecie i glosowanie nad budzetem po kątach bez upublicznionego MATERIALU VIDEO. Propagadna idzie dobrze, przecież te śmiecie z pisdolandu dalej mają poparcie ponad 50% i dudeł wyklety na czele pogratuluje weteranowi, a lud sie cieszy z ojcem dyrektorem na czele. TVPiS PRLbis z ekspertami wsieci i przepisywaczem książek, mitomanem sumlinskim (żeby nie było, tvnu też nie ogladam i wyborczej nie czytam). Reforma edukacji? wiecie ile to kosztuje? A kto zaplaci? Jak zawsze w socjalizmie, ci co uczciwie pracuja i prowadzą firmy. Czyli ci co napędzają PKB i dają zatrudnienie. Tesla w polsce? z takim rządem? Haha Proszę przyklad: Malta, niskie podatki, luz w dupie w urzedach i biznes kwitnie, a za nim szanse dla mlodych ludzi. Tak sie tworzy gospodarke. Śmiglowce black hawk mialy byc do końca roku i co? Mamy za to wykopywanie trupów smoleńskich. Trybunal konstytucyjny (rzecz świeta w dupokratycznym kraju) jest zapchany i niefunkcjonuje. Pis ma w partii pzprowskiego śmiecia, który był "pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym", dostal brazowy KRZYZ ZASLUGI. Ciemnogród do potegi entej w którym na 20leciu radia maryja (3 slowa do ojca prowadzacefo) wypowiada sie glowa państwa i czyta się list szydło, która jedyne co zrobiła w życiu to zadłużyła gminę Oświęcim. Obcina się kasę na projekty badawcze żeby ratować budżet. Chcieli zabronić aborcji po gwałcie (witaj czarny rynku usuwania płodów i x ofert pracy dla Polskich, dobrych lekarzy w Czechach). Gospodarka energetyczna kraju jest niewiadoma, kasy na zielona energie nie ma, a kopalnie już ledwo dyszą. O Ślonzokach już nikt nie pamięto bo to opcja niemiecko i regionalizm jest zły. Depenalizacja mj? W życiu! Pfffff Żeby nie bylo w dupie mam polityke, ale coś tam czytam i są to moje subiektywne odczucia i opinie. Nie będę też nikomu pod tym postem odpisywal bo najlepiej się rządzi krajem podzielonym (daj Polakom rządzić a sami sie pozabijaja), a ja o polityke kłócić się nigdy nie będę, bo to najwieksze szambo w demokratycznym ustroju. Pozdrawiam, CNROS. Yo

#hanysnamalcie #bekazpisu #neuropa
  • 11
gdyby ten Twój "typek" z resztą oszołomów nie zaczęli boruty w sejmie to głosowanie byłoby upublicznione i z materiałem wideo


@testuje: Mówisz o Kuchcińskim? Bo to on zaczął wykluczajac Szczerbę i on w każdej chwili mógł skończyć. Nadal może.
@testuje przeciez ta wypowiedź nie jest o Petru, który nawiasem mówiąc zachował się tu aż absurdalnie bezmyślnie :D pokazuje tylko jak działają media w tym przypadku tez "narodowe", które o ważnych tematach milczą a zajmują się bzdetami.
@cnros: dowiedz się najpierw, czym jest socjalizm. Gospodarkę napędzają masy pracujące, a nie jacyś janusze byznesu. 500+ biorą zwykli ludzie, nie rozumiem z jakiego powodu ich szkalujesz. I życie prywatne polityka ma prawo mnie obchodzić, bo mam uzasadnione powody, by powątpiewać w lojalność człowieka, który nie jest lojalny wobec swojej małżonki.