Wpis z mikrobloga

#tracking #gearbest #sluchawki #aliexpress @Rain_
Pisze bardziej jako ciekawostke zobaczymy jak sie teamt rozwinie w kwestii spory ja/paypal vs gearbest.

06 i 10 listopada zamowilem sobie chinskie sluchawki do celow testowo-destrukcyjnych. 2 x 5$ model kaz ate-S i kz ZS3.
Sluchawki zostaly wyslane jakos 13 listopada przez GB do Polski dostalem dziwnym trackingu BJ.....577 i drugi prawie identyczny dla drugich sluchawek (szly osobnymi paczkami). Z informacji przewozowych wychodzi na to ze do PL dostaly 01 grudnia.
I tyle sluch po nich zaginal, bylem ze 2 razy na poczcie przed samymi swietami i po nowym roku. Skladalem to na karb #!$%@? WER, poczty swieta prezenty itd... Ale jutro mija 60 dzien od platnosci na paypalu, stwierdzilem ze to okragla data w sam raz na otwarcie sporu.

Napisalem zgloszenie poprzez strone gearbest i poprzez paypala. Ze nie otrzymalem itemkow, ze bylem na poczcie, ze nie ma, ze lipa i w ogole.
Jesli ktos bylby zainteresowany jak to dalej przebiegnie dajcie znac.
Przyznam ze mam srednie doswiadczenia z takimi akcjami na GB, zobaczymy czy zabawa w zglaszanie przez paypal cos poprawi w tym wzgledzie.

Jesli ktos chcialby byc wolany, dajcie znac w komentarzu.
PurpleHaze - #tracking #gearbest #sluchawki #aliexpress @Rain_
Pisze bardziej jako c...

źródło: comment_ReorTWwz9QYAZCfJz4f3498rOpSnMBiR.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@MichalQ20 Tutaj niestety wer zgubił paczkę(maska antypyłowa na Chiny). Specjalnie zamówiłem ją 3 miesiące przed wyjazdem... Teraz zobaczymy, czy wyrobią się w miesiąc - banggood dzisiaj zrobił resend.
  • Odpowiedz
@k__d: @Michalniczew: @matiwoj11: @MichalQ20:
Jesli ktos byl niezainteresowany, to przepraszam ze truje dupe.

17.01 sluchawki obie sztuki doszly poczta polska.
Prawdopodobnie cos sie ostro zakalapuckalo w transporcie, moze w WER, bo razem z nimi doszlo mi szereg innych przesylek i z ali i z bg, ktore zamawiane byly w polowie
  • Odpowiedz