Wpis z mikrobloga

@wjtk123: Polecam poćwiczyć umiejętność czytania ze zrozumieniem - gdzie widzisz moje CIESZENIE SIĘ z tego, że ktoś nie żyje? Poproszę o jakiś konkret. Gdzie napisałam, że należy mu się kara śmierci za kradzieże? Zacytujesz?

Co do kontrowersyjnych opinii - ona może je wyrażać, nie podpisała jakiegoś wyimaginowanego cyrografu dziennikarza, który zabrania jej prywatnego wyrażania tego, o czym myśli. Prawo czy rodzina zmarłego mogą ją dosięgnąć i nigdzie tego nie neguję,
  • Odpowiedz
A nawet gdyby był skazany za kradzieże i ukradł znowu - to powiedz mi, jesteś za karą śmierci za kradzieże? Nie jesteś? No to po cholerę cieszysz się, że bandzior zasztyletował tego człowieka?


@wjtk123: No gdzie to cieszenie? Bo czekam.
  • Odpowiedz
@ateibok: Cieszenie się to może za dużo powiedziane, ale w swoim pierwszym komentarzu nazwałaś go odpadem co w pewnym zakresie jest przyklaśnięciem opinii tej cytowanej idiotki. Tak czy inaczej w ten sposób relatywizujesz ten mord i stąd moje pytanie o karę śmierci dla złodzieja.
  • Odpowiedz
@wjtk123: Owszem, dla mnie tego typu człowiek jest odpadem - takich ludzi unikam i takich osób się boję - nie oznacza to jednak, że relatywizuję morderstwo. Słowem nie wspomniałam o tym, że rozumiem czy popieram mordercę, odniosłam się jedynie do słów dziennikarki, która negatywnie oceniła w swoim wpisie ofiarę, wyraźnie też zaznaczyłam, że nie popieram mordowania.
  • Odpowiedz