Wpis z mikrobloga

@valencianista: No jak:-) plusem wyraziłem swoje poparcie dla Twojej inicjatywy( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem jak najbardziej na tak. Dużo łatwiej będzie wyłożyć jakąś część sumy niż od razu kupować cały karnet.
@FanaticoRosso1910 @KingAugust @Gibbon @mulan84 @Radus @relatively_final @rafalinho007 @kuzyn1910 @aryss @jarqos @dude9 @lolattack @JK660 @FanaticoRosso1910 @doloeop @Krisu_7 @siwymaka @miguelpl90 @johann89 @Stewie1910 @stefciobrzucho @makarska @doloeop @Stewie1910
@aryss
@czlapka:

Na zrzutka.pl jest bez prowizji. Można dopłącić dychę tego żeby przez PayPal ludzie mogli się zrzucać. Jest jeszcze jakiś pakiet premium, którego nie eksplorowałem. Do 1000€ nie muszę weryfikować danych adresowych więc na max 50 karnetów możemy zbierać.

Potrzebuję grafikę na tło 600x300 pixeli i
@doloeop: po zbiórce kupuję karnety i wrzucam screena z zakupu. Chyba to nadal bardziej wiarygodne, niż propozycja @aryss by jedna osoba zbierała to na swoje własne konto. jakby coś to @TheSznikers ma moje dane bo wysyłałem mu kasę za składkę na ACLeague i może je przekazać w razie jakbym walił w #!$%@? ;d

Generalnie może to zrobić ktokolwiek, kogo zna tutaj więcej osób i budzi większe zaufanie, nie ma problemu :)
Generalnie może to zrobić ktokolwiek, kogo zna tutaj więcej osób i budzi większe zaufanie, nie ma problemu :) ja swój fundowany kupię i tak poza zbiórka :)


Michał Białkov ( ),