Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z tej strony Różowy. Powiem Wam Mirki, że mam dość poszukiwań. Z Nowym Rokiem przestaję wybrzydzać i postanawiam być z kimś, do kogo nic nie czuję i kogo wiem, że nie pokocham. Mam dosyć poznawania nowych osób, otwierania się i zostawania z niczym. Samotność mnie dobija, przestaję już w ogóle kierować się emocjami. Widzę coraz więcej zaręczyn, ślubów, ciąż i stopniowo mnie to pogrąża. Odcinam się od znajomych, bo nie chcę już słuchać o ich szczęśliwym życiu. Mieliście rację. Im bliżej 30. tym wymagania drastycznie spadają.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To współczuję facetowi, który się z tobą zwiąże i uwierzy w twoje kłamstwo o tym jak bardzo go kochasz.

Po kilku latach związku, poznasz faceta w którym się zakochasz i rzucisz obecnego bez jakichkolwiek sentymentów czy uczuć bo i tak go nie kochasz.

Nie będę Ci mówił co masz robić a czego nie, ale konsekwencje twoich działań tylko dlatego, że nie wytrzymujesz presji otoczenia, będą ogromne zarówno dla Ciebie
  • Odpowiedz
Widzę coraz więcej zaręczyn, ślubów, ciąż i stopniowo mnie to pogrąża.


@AnonimoweMirkoWyznania: i właśnie dzięki temu drogie dzieci, podryw w okolicach nowego roku a potem walentynek, należy do najłatwiejszych

P.S.
Ktoś kto jest zbyt po...rąbany by być szczęśliwym sam ze sobą, nie powinien tego wpierniczać kolejnej osobie na głowę, ale to moja opinia.
  • Odpowiedz
nie ma 30 i juz stara panna? Moze zwtkla samotna kobieta brzmi lepiej. Badz co badz 30stja to nie starosc.


@Elrondka88: stara panna to nie wiek tylko stan umysłu a OPka ewidentnie w niego wpadła.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?. Mój kumpel lubi "mamuśki". Nie, żebyś była 1 z nich, ale jeśli rzeczywiście koło 30stki, a lubi starsze to trzymaj się od tego zioma z daleka bo to dobry kumpel ( ͡º ͜ʖ͡º) No i żebyś wreszcie znalazła swoją II połówkę a nie żaliła się anonimowo na mirko. Od siebie polecę wypady na różne eventy. Wszędzie poznasz ciekawych ludzi, w tym singli. Koncerty,
  • Odpowiedz
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania prawda jest taka że jak jesteś sam to wszędzie dookoła widzisz szczęśliwe zakochane pary a jak jesteś w związku to wszędzie widzisz uśmiechniętych, korzystających z życia singli. True story.
  • Odpowiedz
Hetfield: Zbliżam się do 30 i co ja bym dał żeby być teraz sam. Po prostu sam (+córka w moim przypadku) i cieszyć się życiem. Niestety mając ślub, dziecko, kredyt i sporo majątku nie jest łatwo się rozstać.

Zaakceptował: Zkropkao_Na

  • Odpowiedz