Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: W trailerach coraz częściej używa się widowiskowych scen, które z innych powodów nie znalazły się w filmie, wszystko po to, by zapowiedź bardziej zaciekawiła widza i chętniej chciał iść na dany film. Twórcy tłumaczą oczywiście, że trailer jest luźną kompozycją, która ma zapowiedzieć film jako całe dzieło, a nie obietnicą zobaczenia tych wszystkich scen w sali kinowej. Ludzie po prostu są przyzwyczajeni do starego ładu i łapią się na tym
@Oskarek89 Nie było tej sceny, trailer kłamał :P Film mnie zawiódł, bo próbował być kilkoma różnymi filmami na raz i w rezultacie wyszedł słaby misz-masz gatunków.
@Oskarek89 ja byłam ale tego nie zauważyłam pewnie też temu że nie interesowalam się wcześniej nim a wypad na to do kina wypadł spontanicznie, ogólnie lubię tego typu filmy i chodzę co jakiś czas ale stwierdzam że słabo trochę wyszło, zakończenie w jakimś przyspieszonym tempie, trochę też banalne bo oczywiście w ostatnich sekundach sytuacja nagle całkowicie się odwraca i tego typu sytuacje, domyślalam się większości i za dużo mi tam jakoś było