Wpis z mikrobloga

@Konwerter: Normalnie jak w każdym długoletnim związku, on narzeka, ja wpuszczam jednym uchem drugim wypuszczam i vice versa. Nie wiem skąd przyszło Ci do głowy, że szukam atencji na wypoku. Ty postujesz więcej ode mnie.
Ty postujesz więcej ode mnie.


@tusiatko: Tu bym sie kłócił ;)

Normalnie jak w każdym długoletnim związku, on narzeka, ja wpuszczam jednym uchem drugim wypuszczam i vice versa.


Gdybym nie widział Twojej fotki to byłbym swięcie przekonany że jestes moja koleżanką z pracy ;)
@Konwerter: No właśnie. Idę jeść kolację, jak Ci się dalej nudzi to sobie postalkuj moje wpisy :)

Zapytam też z ciekawości. Ja jak nie miałam kiedyś swojego życia to tak jak Ty przejmowałam się kompletnie obcymi osobami w internecie. Oceniałam to co robią, śledziłam ich wpisy, zaczepiałam je bez powodu. Serio nie masz nic lepszego do roboty? Nie wiem ja z tego już jakiś dobry kawał czasu temu wyrosłam. Nie chce
. Nie chce mi się po prostu. Tobie się tak chce?


@tusiatko: W tym jest głębszy sens. Wyobraź sobie że mam takich znajomych na co dzień. Na co dzien smutni i nie kochani,chociaz w związkach.Sflustrowani,szukający akceptacji "na zewnątrz" bo w swoich związkach nie dostaja tego czego pragną. Kiedys chciałem byc psychologiem, ale okazało sie że jestem za tępy ;)
@Konwerter: No i w sumie dobrze się to wszystko potoczyło, bo kompletnie nie trafiłeś z oceną. Owszem miewam problemy, ale nie w sferach, o których myślisz. Brakuje Ci niepłytkiego myślenia. I pisze się "sfrustrowani" :)
mysle, ze gdyby zrobic sejm na mirko to tusiek byłby w peło a miki byłby w PSL xD


@skitteles: Co do tusiek to sie zgadzam.W rodzinie mam takiego "miki", typowy wypisz-wymaluj mirek. Niby inteligentny,tytuł inżyniera- zarobki 4k PLN,a w prawdziwym życiu przegryw.Ma dziewczyne ale traktuje ja jako mniejsze zło,bo czasami odrywa go od piwnicy i LOLa. Niby inteligentny bo ma fajna prace w PL ale zupełnie oderwany od prawdziwego zycia,kupuje zestawy