Wpis z mikrobloga

informacja z ostatniej chwili
w radiu zet mówili ze petarda wrzucona do lokalu serwującego kebaby zostala po zabiciu 21 latka(jak mnie pamięć nie myli)

wiec teraz może cala #neuropa przeprosi ofiarę, która zdążyła zwyzywac od chuliganów i innych śmieci ?

no tak ale wiadomo ofiar się nie broni jak sprawcami są mniejszości..................

#elk #4konserwy #tolerancja
  • 25
  • Odpowiedz
w radiu zet mówili ze petarda wrzucona do lokalu serwującego kebaby zostala po zabiciu 21 latka(jak mnie pamięć nie myli)

wiec teraz może cala #neuropa przeprosi ofiarę, która zdążyła zwyzywac od chuliganów i innych śmieci ?


@dzester: Ale to chyba raczej powinny przeprosić media za podanie nieprawdziwej informacji?
  • Odpowiedz
wiec teraz może cala #neuropa przeprosi ofiarę, która zdążyła zwyzywac od chuliganów i innych śmieci ?


@dzester: a nie mówili przy tym przypadkiem, że ofiara ukradła 2 cole? bo taka jest ostatnia wersja, która mi mignęła.
  • Odpowiedz
czyli obsrało sie kogoś i to wina mediów

ze prowadziło sie język nienawiść względem zaszlachtowanej ofiary?


@dzester: Na podstawie doniesień mediów i świadków. Skąd niby indziej mamy czerpać informacje?
  • Odpowiedz
@dzester: ale nie #!$%@? logiki, mi naprawdę dużo blizej do konserw ale takie wybielanie tego gościa za wszelką cenę to też nie halo, typ ukradł napoje, juz był notowany, bardzo możliwe, że to zwykłý osiedlowy seba który by cię w nocy skroił i #!$%@?ł a tutaj próbuje się robić z niego męczennika.
  • Odpowiedz
@dzester: kiedy wykopki przeproszą za swoje #!$%@? logiki na wszystkie możliwe sposoby? Nie da się zachowując zdrowie psychiczne jednocześnie:
- postulować poszerzenia granic obrony koniecznej ze zwiększonym dostępem do broni palnej by móc odstrzeliwać na miejscu sebków kradnących/nastających na własność prywatną
- krzyczeć że to skandal, że ktoś miał czelność zrobić to (zrealizować powyższy punkt oo odstrzeleniu sebka za nastawanie na własnośc prywatną) w Polsce bo powinna się tym zająć policja
  • Odpowiedz
@dzester: Był złodziejem i jego akcja przyniosła pewien skutek. Niestety trafił na porywczych ludzi i doszło do tragedii. Chciałoby się powiedzieć, że trafił swój na swego, ale nie znam zmarłego, więc nie chcę go oceniać w skali sebixtana. Mam nadzieję, że sprawca, który notabene przyznał się do winy, zostanie sprawiedliwie osądzony. Może i jest imigrantem, ale jak dla mnie jego pochodzenie nie ma najmniejszego znaczenia w tym konkretnym przypadku. Poza tym
  • Odpowiedz
Ale to chyba raczej powinny przeprosić media za podanie nieprawdziwej informacji?...


@rzep: Nikt nie podał nieprawdziwej informacji. Podawali to co wiedzieli. Samo sobie dorobiliście resztę historii. Jeden nawet odpływał że to była ogromna petarda i mogła zabić. Normalnie jak dynamit
  • Odpowiedz
Może i jest imigrantem, ale jak dla mnie jego pochodzenie nie ma najmniejszego znaczenia w tym konkretnym przypadku


@zagu: A dla mnie ma. Nie zamierzam płacić za importowanych bandytów. Mamy dość własnych.
  • Odpowiedz