Wpis z mikrobloga

#film #filmweb #2016filmow

Serwus!

Pora na tradycyjne podsumowanie mojego filmowego 2016 roku.

Jak podaje filmweb, udało się zaliczyć 121 pozycji, co daje ~1 film na 3 dni.

Ocena 10 dla:
Nienawistna ósemka
Dwunastu gniewnych ludzi
Pluton

Ocena 9 dla:
Turbo Kid
Przełęcz ocalonych
Take Shelter
Labirynt
Chłopcy z ferajny
Lot nad kukułczym gniazdem

Ciekawsze pozycje z oceną 8:
Green Room
Coś za mną chodzi
Super
Zabity na śmierć
Spojrzenie mordercy

A co po drugiej stronie?

Ocena 1 dla:
Śnieżka: Letni koszmar

Ocena 2 dla:
Poltergeist (2015)
Szczęściarz
Oszukać przeznaczenie 5 3D

Ogólnie dobry rok. Sporo wysokich ocen, bo aż 23 "7" i 15 "8". Ale też sporo łajna, bo 14 razy dałem 3. W tym roku po raz pierwszy mój wykres nie jest klasyczną piramidą, a czymś... innym ^^

Pod 2016filmów zeruję licznik, ale skoro 15 osób go obserwuje;*, to lecę z tematem dalej.

Pozdrawiam cieplutko i zachęcam do pochwalenia się swoimi wynikami.

Cheers!
tubbs - #film #filmweb #2016filmow

Serwus!

Pora na tradycyjne podsumowanie moje...

źródło: comment_12ecrbMC8JaWelgdf3sCZm7VtVBX6AR7.jpg

Pobierz
  • 7
@tubbs: Druga część filmu jakoś się ratuje, ale ta pierwsza to katastrofa- miało wyjść coś na kształy Forresta Gumpa, a wyszło zadziwiająco nienaturalnie w dialogach i okropnie stereotypowo. No i na niekorzyść filmu działa fakt, że ta pierwsza część jest dość długa.
Druga część filmu jakoś się ratuje


@RoHunter: no dla mnie trochę więcej niż jakoś się ratuje( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hm, no nie wiem, pierwsza część jaka była każdy widział, dobre porównanie do gumpowych klimatów, trochę sztampowa historia miłości, problemy z ojcem bla bla bla, ale w sumie tego się spodziewałem. Na minus tragiczny akcent Grafielda, który raził mnie już od czasu pierwszego zwiastunu. Długości tej pierwszej części
@tubbs: Tylko 3 gnioty, niezłego cela masz. :)

Jak zaczniesz od Lamentu i Wiedźmy to nic tego nie pobije w tym roku, albo są bardzo nikłe szanse. Jedyny horror na jaki czekam to Life, ale nie sądzę że to będzie coś wybitnego, oby było ciekawe.

Btw obejrzałem właśnie happy birthday to me. Finał jest... kurde jak bardzo absurdalny, ale z drugiej strony ten zabieg robi film. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz
@sejsmita: trójki też zaliczam do gniotów, ale nie chciało mi się wypisywać, bo nie ma się czym chwalić;p

Jedyny horror na jaki czekam to Life


@sejsmita: no tutaj to ja oczekiwań raczej nie mam, zwiastun mnie nie kupił, ale nie znam twórczości Espinozy. Jeśli dobrze pamiętam to polecałeś jego Safe House. Ciekawie brzmi "A Cure for Wellness".

happy birthday to me


@sejsmita: no finał wywala z butów, w mijającym
@tubbs: ACfW rzeczywiście wygląda intrygująco. Strona wizualna już w trailerze się wyróżnia, tego raczej nie spartolą. Treściowo również nie ma za dużo do zepsucia, sęk w tym, że reż. i scen. nie mają u mnie najlepszej opinii, ale zobaczymy... nawet jak się nie uda, to te wszystkie retrofuturystyczno-cyber-bioshockowo-cośtam-oślizgłerobalewwannie laboratoria już same w sobie są niezłą pożywką.