Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale w tym sezonie Premiership jest najciekawszą ligą na świecie. Ten ścisk w czołówce jest piękny i z 6 świetnych zespołów tylko 4 zagra w LM. Dodatkowo smaczku dodaje śmietanka trenerska w której przewodzi Antonio Conte - trener wybitny. Na ogromny szacunek wg mnie zasługuje również Jurgen Klopp który wreszcie stworzył mocny Liverpool, który narazie najlepiej spisywał się w starciach z czołówką. Największe rozczarowanie sprawił Pep Guardiola, jawił się jako zbawca Obywateli, niestety gorzej radzi sobie w lidze gdzie jest więcej niż dwóch kandydatów do zdobycia mistrzostwa. Mauricio Pochettino wypada dużo lepiej w porównaniu z Pepem i tu można zadać sobie pytanie czy aby Guardiola nie jest za bardzo przeceniany ? Pepa usprawiedliwia jedynie to że to jego pierwszy sezon na wyspach i dopiero się wdraża w ligę. Wenger z kolei daje Arsenalowi systematyczność, a w tym sezonie Kanonierzy grają lepiej niż się po nich spodziewałem .
Takie moje #oswiadczeniezdupy #pilkanozna #premierleague
  • 8
najciekawszą


@piotria: niby tak, ale nie do końca. Bo Nowy Rok, ale mistrza już praktycznie znamy i ten aspekt zgrabnie pominąłeś w swoim wywodzie. Aspekt trenerski jest owszem bardzo ciekawy, ale oni biją się o miejsca 2-4, a nie o pierwsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

@arko123 Swoją drogą podziwiam tą pewność siebie kibiców Chelsea, Real tez ma 6 punktów (teraz 3, ale mecz w zapasie) przewagi i znakomitą serię bez porażki,a jakoś nie powiedziałbym, że tylko splot nieszczęśliwych wypadków może nam zabrac mistrzostwo.
Wenger z kolei daje Arsenalowi systematyczność, a w tym sezonie Kanonierzy grają lepiej niż się po nich spodziewałem .


@piotria: Grają tak jak zawsze, nawet śmiem twierdzić, że jeżeli o samo to co prezentują na boisku o gorzej.

Dodatkowo smaczku dodaje śmietanka trenerska w której przewodzi Antonio Conte - trener wybitny.

wg mnie zasługuje również Jurgen Klopp który wreszcie stworzył mocny Liverpool,

To jest chyba trochę przesada z tym mocnym zespołem,
a mogą też zawiesić Matipa w związku z tym, że nie zgodził się na powołanie, bo z FIFĄ nigdy nie wiadomo.


@Pustulka: Weź nie rób nadziei fanom Chelsea ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe kiedy Coutinho wróci.

A co do mistrza, jak Chelsea nie straci pkt z Arsenalem i LFC(znów dwa mecze po sobie grrr) to będzie na naprawdę dobrej pozycji do ataku na mistrza. Ale pierw i
@piotria: Nie wiem czy aż taki ścisk jest skoro liderująca Chelsea odjechała szóstemu Manchesterowi United na aż 13 punktów. Jest interesująco dzięki wspomnianej śmietance trenerskiej ale póki co hity czyli bezpośrednie starcia pomiędzy najlepszymi zespołami trochę zawodzą jak choćby wczorajszy pojedynek Liverpoolu z Manchesterem City. A co do Guardioli to przejął on dosyć wiekową ekipę (chyba najstarsza średnia wieku w lidze) i musi od nowa zbudować zespół w oparciu o młodych