Wpis z mikrobloga

Gdzie kupić materac do łóżka, Jysk, Ikea czy gdzie indziej?. Poszukuję materaca który będzie dobrej jakości i trwały (tak żeby wytrzymał 15 lat)
NIe wiecie materace z której sieci wypadają lepiej w stosunku cena/jakość?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NIe wiecie materace z której sieci


@Muszczyna: Może Cię zaskoczę, ale to nie sieci produkują te materace. Sieci je sprzedają. Generalnie ile zapłacisz, tyle dostaniesz. Materac to nie rzecz na rok czy dwa, więc lepiej wydać więcej niż mniej. Na temat konkretnego producenta czytać opinie w sieci.
  • Odpowiedz
@Szaber: dzieki za opinię, choć nie wiele z niej dla mnie wynika;)

Ja moge tylko innym doradzić ze jeśli ktoś poszukuje porządnego materaca - niech nie kupuje na allegro u polskich producentów. Kupiłem ze 3 takie materace i są mniejsze od normatywnych wymiarów o około 3cm szybko się zużywają i mają zapadnięte boki. Oraz śmierdzą klejem.

Dlatego chcę kupić porządny materac i stąd zadaję pytanie
  • Odpowiedz
@rozowy__pasek: Mam jeden materac z ikei i juz ma 15 lat i jest mocno wygnieciony, sprężyny bonelowe powygniatały w gąbce wgniotki - spanie nie jest super komfortowe ale ciągle jest w użyciu. Ale jeszcze powłoka wygląda dobrze. Materac przezył kilka przeprowadzek wiadomo że są one destrukcyjne Niemniej jednak jak na podstawowy model "Sultan Mansken" mogę powiedzieć że materac był rewelacja.

Obecnie szukam lepszego materaca w cenie 1200-2000 za 160cm stąd
  • Odpowiedz
@Muszczyna: myslalem o jysk. Potem pojawiły sie jakies sklepy vox i polskuie. Im wiecej czytam tym gorzej a i z ta gwarancją pojawiaja sie komentarze ze utrudniają.
  • Odpowiedz
VOX to Janusze tam nawet zwrócić towaru nie można. Materace w Ikei robi jakaś polska Firma. Ikea zawsze frontem do klienta wiec tam kupiłem. W Jysku ceny naciągane i trzeba czekać na "promocje" "przeeceny" aby kupić coś po cenie której ten towar jest faktycznie wart
  • Odpowiedz
Jeśli oglądasz materace za około 7-10.000 to polecam ci sprawdzić ofertę od ART MEDIC VISCOTHERAPY . U nich taki materac z pianką 85g/m3 kupisz za około 2.000 i dostaniesz jeszcze na niego 15 lat gwarancji nie jak w innych sklepach tylko 10. Dodatkowo materac z takiej pianki jest na prawdę wygodny i osobiście wysypiam się na nim wyśmienicie więc mogę Ci go tylko polecić
  • Odpowiedz