Wpis z mikrobloga

@TomdeX: A czymś się różni ta kablówka na łączach Orange od zwykłego internetu Orange? - Czyli mam rozumieć, że admin mojej sieci wykupił pakiet z Orange i rozdziela net na osiedlu xD?

A co do @up to ping jest dobry, ale w godzinach szczytu tragiczny. Albo jak moja siostra przegląda np youtube to strasznie to doskwiera. Czyli podsumowując ping jest zależny od tego ile osób siedzi w sieci ;(
  • Odpowiedz
@jakub-korzyniewski: Nie.. to jest średnia z tej miejscowości.. Twój upload w trakcie testu to ok 512kb/s, pobieranie to 12mb/s. Proporcje nie są zachowane i masz stosunkowo słaby upload do downloadu. Sprawdź warunki umowy i wykonaj ten test kilkukrotnie przez nastepne dni. sprawdź czy wyniki są przybliżone. Nie ma reguły na stosnek up/dl ale przyjęło się 10:1. Masz mój wynik w Vectra
carlosglog - @jakub-korzyniewski: Nie.. to jest średnia z tej miejscowości.. Twój upl...

źródło: comment_qS2Ad6RxT82noJuW1osyGQrshjphMIa9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@carlosglog: takie wyniki mam już od bodajże 4 lat. Kiedyś miałem jeszcze niższy upload bo 230kb/s :D - Muszę zmienić ten badziewny internet, choć płacę za niego tylko 30zł. Umowę zawierali moi rodzice kilka lat temu. Nie piszę tam nic o parametrach.
  • Odpowiedz