Wpis z mikrobloga

Uwaga, podsumowanie roku 2016 w moim wykonaniu bo lubię się przechwalać. Na wstępie dodam, że jakoś w połowie stycznia 2016 przedawkowałem morfinę i klony co skończyło się śmiercią kliniczną. Tak swoją drogą to kilka minut przed zapadnięciem w śpiączkę wrzuciłem na mirko wpis o tym jak mi dobrze i, że umieram. Na początku nie planowałem żadnych zmian ale jakoś tak wyszło, że godzinę po wyjściu ze szpitala #!$%@?łem trochę opio, wypiłem kilka piwek na szybko a potem jeszcze poprawiłem buchem. Wracając do domu straciłem przytomność i wybiłem sobie przednie zęby. Wtedy uznałem, że to trzech razy sztuka i czas najwyższy zostać statecznym kawalerem.

Zacząłem od odstawienia alkoholu i wszystkich możliwych narkotyków, jeszcze w styczniu. W kwietniu rzuciłem papierosy. Potem schudłem 20kg i zacząłem regularnie brać antydepresanty, nie tak jak do tej pory w kratkę. W sierpniu wstawiłem wybite zęby. W październiku w trzy tygodnie skończyłem liceum. W listopadzie złożyłem deklarację maturalną. Aha, wbiłem też 153 level w Tibii na serwerze retro pvp.

#sylwesterzwykopem #narkotykizawszespoko #wygryw
3.....y - Uwaga, podsumowanie roku 2016 w moim wykonaniu bo lubię się przechwalać. Na...
  • 2