Wpis z mikrobloga

Kolejny #sylwesterzwykopem w sumie miałem jechać na domówke ale nawet mi się nie chce. Za stary już jestem. Z postanowień noworocznych to:
1. Więcej siłki
2. Uzbierać wkońcu trochę golda na mieszkanie
3. Znaleźć wmiarę normalną loszke

Tak więc pytam was. Jak się mocno zmotywować do siłki na dłuższy czas niż parę miesięcy? Który bank łatwo obrobić żeby dziengi się zgadzały? No i gdzie znajdę w wieku 25 lat ogarniętą loszkę?

Wszystkiego dobrego w 2017. Choć to tylko zlepek cyfr mam nadzieję że wam się powiedzie !!!
  • 10
@Vontrupka: pomyśl o tej siłowni tak - jeżeli będziesz chodził regularnie to łatwiej będzie Ci znaleźć loszkę. Dlaczego spytasz? 1) Będziesz lepiej wyglądać, a wiadomo że z ewolucyjnego punktu widzenia samiec który jest fit ma większe szanse na spłodzenie zdrowego potomstwa; 2) Loszkom imponuje to że masz własne zajęcia i umiesz spędzać czas. Poza tym będziesz od niej "niezależny". Jak nie będzie miała czasu na spotkanie to nie będziesz jej cisnął
@Vontrupka: Ja motywuje się tym, że za silke zapłaciłem na rok z góry, więc wyznaję zasadę: ch*j zapłacone, trzeba iść xD
A tak na serio, to jedyną motywacją powinny być dla Ciebie efekty po każdym treningu. Jeżeli jeszcze połączysz to z odpowiednią dietą, to uwierz, że silka to będzie sama przyjemność.

Z fartem mireczku, bo lvl ten sam here, i postanowienia podobne, tylko u mnie goldy zbierane są na nowe auto