Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i stało się. Wygląda na to, że za kilka godzin osiągnę status Czarodzieja :D Wypijam dziś za to i za wszystkich Nas z #1987
Wiedzcie, że NICZEGO nie żałuję. Nigdy nie narzekałem na ten stan i nie płakałem. Wręcz przeciwnie. Ostatnie 2 lata były pełne wspaniałych wydarzeń i przygód w moim życiu. A będzie jeszcze lepiej, czuję to i wiem. Kiedyś myślałem zupełnie inaczej - 30-latek wydawał się dla mnie starym dziadkiem. Jakiż byłem głupi! Większej wolności i niezależności niż teraz nigdy nie miałem. Realizuję się i osiągam kolejne poziomy.
Nie wierzę, że jestem jedyny. Jedyny, którego "nie zamoczenie" nie blokuje przed osiąganiem celów i czerpaniem radości z życia. Dlatego w tym całym zalewie końcoworocznych żali chciałem po prosu się pokazać. Dla wyrównania statystyk. Ale również dla podniesienia wszystkich #przegryw #stuleja na duchu i chęci uświadomienia wam, że użalanie się nad sobą z tak błahego(!) powodu jest bardzo... niezdrowe! Tak samo jak z bycia brzydkim, niskim czy jakimkolwiek innym "odmiennym". Jeśli się przejmujecie, pogarszacie swoją sytuację dwukrotnie. Bo to was zadręcza jeszcze bardziej.
Może to śmieszny przykład, ale spójrzcie, kto teraz rządzi Polską? Gość, który nie ma żony (może nigdy nie miał kobiety?!), prawa jazdy i według wykopków jest cyrkowym karłem. Myślicie, że on płacze z tego powodu po nocach? Że przejmuje się, co o nim myślą jakieś randomy? Nie! On robi swoje.
I tego wam też życzę na 2017 rok. Róbcie swoje, nie przejmujcie się opiniami innych i gównowpisami w internecie, które nie mają nic wspólnego z prawdą.
Chodźcie dumnie z głową w górze!
Wasze zdrowie!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
No i stało się. Wygląda na to, że z...

źródło: comment_Xszb64w1oTRhYRiqEYiI7XSks1ECJbhS.jpg

Pobierz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz rację i życzę ci wszystkiego dobrego. Szczerze to ja tez nie sądzę bym kogoś sobie znalazł, 23 lata a ja siedzę w domu, pójdę w twoje ślady raczej, ale będę się samodoskonalił w dalszym ciągu. Kluczem do naprawy naszych stanów (od 16 do 30) jest uświadomienie sobie, że seks nie jest niczym szczególnym. Stąd @wyjde_z_przegrywu podnosi na duchu wiele osób i zachęca do pójścia na dziwki. Ja wciąż jestem
@MINDGAME:
Przede wszystkim połowę czasu pracuję na miejscu a połowę na platformie wiertniczej wiec często nie ma mnie w domu.
Po drugie, lubię testować różne substancje. To nieodzowna część mojego życia od lat.
Po trzecie, nie chcę mieć dzieci.
Po czwarte, bylem zdradzony wyrwało mi taka dziurę w klatce piersiowej, że nigdy nie posklejam.