Wpis z mikrobloga

Mirki oblatane w temacie #uber i #cebuladeals - #pytanie: jak wygląda sprawa wielokrotnego bycia nowym w uberze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co wyczytałem, jedna karta może być podpięta do maks. 3 kont plus na każde konto musi być nowy numer telefonu, ale wszystkie możemy trzymać na jednym urządzeniu i nie będzie problemów. Dobrze słyszałem czy coś pominąłem/warto wiedzieć? Poza tym, że "szkalujesz gospodarkę #!$%@?" czy coś.
  • 11
@Nie_chcem_ale_muszem: @Maciek92: Czyli dla pewności najlepiej podać i numer, i kartę dotąd nieużywane i wtedy nie powinno być problemu nawet jeśli wszystko jest na tym samym urządzeniu?

A, no i ten ban to na urządzenie czy konto? Bo jak konto to pół biedy, ale nie chciałbym sobie spalić całego urządzenia dla ubera przez to, że sprawdzałem, czy uda się drugi raz z tą samą kartą :D
@Tigro: na poczatku, dalo robic na jedna karte i urzadzenie maks 9 kont, potem to sukcesywnie upgradowali. kiedys bylo 2 konta na jedno urzadzenie i karte i bez bana ok, ale minelo juz troche czasu, ostatnio znowu spora akutalizacja apki.