Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki mam taki problem z mój różowy pasek, tematy dotyczy seksy. Ogólnie jest to fajna dziewczyna i dobrze jest nam razem ale kiedy chodzi o sprawy łóżkowe to mam taki mały problem, którego ona nie widzi. Kiedy jesteśmy już na finiszu, ona dochodzi jest orgazm i wszystko pięknie i wtedy ja chciałbym dokończyć i tutaj robi się problem. Mój różowypasek ma świra na punkcie nie zachodzenia w ciąże ( studia, kariera itp.) Seks zawsze uprawiamy w prezerwatywie ale mimo to nie chce żebym kończył w środku i ja to rozumiem, ale jej nie zależy żeby kończył w ogóle. Ona dochodzi ja wychodzę z niej i tutaj uważa, że jesteśmy już po... Sama z siebie nie chce zrobić ustami nawet ręką. I co mam niby w takiej sytuacji zrobić, ciągle prosić sie o cokolwiek czy iść do kibla i załatwić sprawę samemu. Przyznam, ze mnie to denerwuje i za każdym razem gdy są seksy to i tak wiem jaki będzie tego finał co odbiera mi całą przyjemność. Co o tym sądzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
OP: Tak jestem jej pierwszym, rozmowa zmienia tyle, że prze kilka dni jest efekt a potem wracamy do normy, nie chce jej robic z tego powodu gówno burzy bo to taka drobnostka, ale wkurza mocno.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
"O kobietach,
co po pierwsze,
tworzyć dla nich pewna skucha,
bo kto inny pisze wiersze,
a kto inny później rucha."

Jak jesteś jej pierwszym to rak straszny. Wiem co mówię 1/3 życia tak zmarnowałem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem taką dziewczynę, której pewne łóżkowe sprawy (i nie tylko) tłumaczyłem i stosowała się do nich 2 czasem 3 razy, a potem dalej to samo. Człowieka nie zmienisz. Był to związek kilkuletni i ze swojego doświadczenia powiem Ci jedno - zrób tak jak robią laski - bądź z nią, żeby jakiś ten seks mieć (chyba że na tym Ci nie zależy) i szukaj sobie nowej laski, później tylko szybko zmienisz