Wpis z mikrobloga

Cykl picia yerby w Internecie

1. Kup losową paczkę
2. Pochwal się wszystkim jakie to dobre
2a. Ewentualnie dodaj zdjęcie
3. Przestań pić yerbę
4. Prezentuj obcym ludziom cykl picia yerby w Internecie
  • Odpowiedz
@Kacorek: sypię mniej więcej połowę naczynka, może troszkę mniej, moje naczynko ma chyba 200, albo 250 ml. Nie do końca brzuch mnie boli, bardziej wątroba, albo trzustka. Nie jest to też taki typowy ból - ciężko opisać, ale podobnie reaguję na sypaną mocną kawę - dlatego nigdy nie pijam takiej, albo bardzo małe dawki. Ogólnie czytałam trochę na forum o mate przed zakupem i były osoby, które również odczuwały jakiś
  • Odpowiedz
@Kacorek: robię wg opisu na opakowaniu. To mate green mam właśnie :P Takie żółte opakowanie. Robiłam i słabsze mate od czasu do czasu, no ale jakoś mi nie podchodzi, denerwuje mnie ten tytoniowy zapach ;-)
  • Odpowiedz
@Kacorek: tak. Yerba ma tytoniowy zapach. Może masz jakieś wersje z różnymi dodatkami?

Yerba ma bardzo dziwny smak – który trudno określić słowami. Na początku przypomina zapach tytoniu, połączony z dużą goryczą. Z czasem przyzwyczajamy się do tego smaku i nie możemy się bez niego obyć, zatem nie poprzestawajmy na pierwszym łyku. Istnieje wiele odmian mate, które są bardziej przystępne dla początkujących osób. Mamy tu na myśli wersje smakowe z
  • Odpowiedz
@Kacorek: lol, to może już nie czujesz zapachu tytoniu przez to? Moi rodzice też palą i im papierosy nie śmierdzą ;-)
Jasne, że nikt nie namawia - napisałam tylko, że nie dla każdego, szczególnie jak ktoś ma delikatniejszy przewód pokarmowy ;-)
  • Odpowiedz