Wpis z mikrobloga

Mirki! 28.12 włamano się do mojego mieszkania w Sieradzu. Skradziono biżuterię, komputery i zegarki niebieskiego. Bardzo Was proszę Zegarkoholicy o zwrócenie uwagi gdybyście dostali ofertę zakupu takich zegarków albo gdzieś widzieli w lombardzie, albo na aukcjach, albo gdziekolwiek. Zegartki to Citizen, Tissot T-Race i Tag Heuer Formula 1. Wrzucam jeszcze fotkę z numerem seryjnym Tag Heuera w komentarzu.
#watchboners #zegarki #zegarkiboners #tissot #tagheuer #citizen
źródło: comment_XoP3EAoeOuOjhXC6UiBhvtmU5Qd1EuX4.jpg
  • 60
Mam podwójne drzwi. Żeby je #!$%@? to by z cały dzien sie zeszło i to jakiejś antyterorce.


@lubielizacosy: XDDD

Nikt nie bedzie #!$%@? drzwi, tylko magik w kilka minut zamki otworzy. Poczytaj, poogladaj filmiki na jutubie, jak spece otwierają najnowsze i najdroższe zamki na szybkosci.

Jedyna sensowna opcja to dobrze zamaskowany i niezaleznie zasilany alarm wraz z monitoringiem, ktory sie zalaczy i zacznie #!$%@? syrena.
@lubielizacosy: żyj dalej w tym przekonaniu, ze pancerne drzwi Cie uratują i kilofem ich nikt nie ruszy. Nikt sie za drzwi nie zabiera, zamki sa punktem zainteresowania a ci, co sie tym trudzą, cuda potrafią zdziałać. Znajomej mieszkanie obrobili a podwójne drzwi miała, zewnętrzne podobno nie do sforsowania.... jakoś trzeba takie drzwi reklamować, by sie sprzedawały.

Co do reszty wytykajacej wartość zegarków - różowy zgłosił kradzież z nadzieja, ze grupa zainteresowanych
@r5678: to jest wersja oficjalna. A wersja realna jest taka, ze jak okaże sie, ze alarm włączy sie podczas Twojej nieobecności to ekipa pojawi sie tam za 10-15 minut, bo jest jedna na rewir. A wtedy juz bedzie dawno po sprawie.
@lubielizacosy: Naprawdę w to wierzysz? W sensie amatorów to może odstraszy, ale nie profesjonalistów.


@geuze: ja i tak się nie boję, na dole w bloku mam ochroniarza plus na każdej klatce kamery. Ochroniarz wszystkich zna, i jak włazi ktoś z zewnątrz to zapisuje do kogo (o ile ktoś mu otworzy domofonem)
@lubielizacosy: nie rozumiesz o co mi chodzi :) Generalnie warto mieć dobre zabezpieczenia, bo to zawsze zwiększa szanse na to, że rabunek się nie uda. Chodzi mi tylko o Twoje przekonanie, że drzwi są nie do sforsowania, ochrona nie do przejścia etc. Gdyby ktoś dobry naprawdę chciał cię okraść bo miałbyś w domu coś super cennego to by to i tak zrobił, w nosie mając klasę zabezpieczenia twoich drzwi.

ochroniarza


Ochroniarza
@geuze: ma kamery, ma pałe i gaz xD nie chodzi o to że on będzie walczył z kimkolwiek tylko jak zauważy że ktoś się włamuje a ma monitoring to zobaczy i zadzwoni na policję, a to i tak gdybanie bo ja w domu nic cennego nie mam xD ale i tak przypadkiem jestem zabezpieczony lepiej niż 90% polskich domów, a dodatkowe drzwi wziąłem tylko dla wyciszenia mieszkania