Wpis z mikrobloga

#szczecin
Mirki, pomocy, jest problem. Auto mi zgasło, niezbyt chce odpalić i stoję tak w tej karuzeli #!$%@? obok dworca PKP. Na domiar złego pekla mi linka od otwierania maski, pomoże ktoś?
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@Bust4 co za auto? Silnik itp? Ja w pracy jestem więc tylko zdalnie mogę pomóc.
Maskę otworzysz długim prętem od dołu pod grillem
  • Odpowiedz
@HaDwaO: Królowa lawet, w dieslu. Robi mi focha, informuje ze system paliwowy nie działa, podejrzewam zamarznięte paliwo albo cos odpieprza jej, bo nic nie zapowiadało ze będzie nienormalnie. Po prostu jeździłem dzis sporo, ruszyłem bo stałem w korku i zaczęła ns jałowych mi gasnac, aż stanęła calkowicie
  • Odpowiedz
@Bust4: Masakra, weź ja od razu wystaw na OLX, szkoda nerwów.
1.9 dci . he he
Jak chcesz dojechać do warsztatu to weź kup plaka, i potrzebna druga osoba co będzie psikała Ci w dolot a Ty będziesz odpalać auto. Diezel zaskoczy.

Zobacz czy nie ma filtra paliwa przyblokowanego.
  • Odpowiedz
@HaDwaO: Stary, ale ja lubię to auto :D podejrzewam, ze filtr paliwa moze byc winny. Postaram sie podnieść maskę i wtedy będę działał. Na razie musze pomyśleć co dalej, bo kłopot jedt ewidentnie gdzies. Nie wiem natomiast czy to wina elektroniki, czy problem mechaniczny. Juz tak raz kiedyś było, jak silnik ostygł to zapaliła i chodziła bez problemu.
  • Odpowiedz
@HaDwaO: Auto miało jechać 1 stycznia do mnie do miejscowości, na kompleksowe oględziny i wymiane napinacza paska wielorowkowego, ale w takim stanie chyba boje się 130 km jechać i będę musial szukac czegos w Szczecinie ;/

Będę miał za niedługo pomocnika, przejedziemy się w miejsce gdzie stoi samochod, moze uda się podnieść maske. Objaw w ogóle ciekawy, bo wygląda to tak jakby ciągnął syf albo powietrze z baku, ale mam z
  • Odpowiedz