Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Dużo. Ale z ważniejszych (chyba) rzeczy - nerf DE, +2% a nie +3% (połaczony z przesunięciem go na tier 3), więc nerf dla niemal wszystkich spamerów HE z wysokim ROF.
Fire prevention zmniejsza teraz liczbę pożarów na nadbudówce do 1, więc w dupę można sobie wsadzić standardową taktykę palenia pancerników poprzez wywołanie 2 pożarów na nadbudówce (a wywołanie pożaru na dziobie/rufie jest o trudniejsze).
Nowy skill tier 1, który daje ci
@Wapniak: Wszyscy mają dostać reset. Muszą dać reset, bo zmieniają progi XP potrzebne do otrzymania danej ilości punktów, więc większość osób skończy z inną ilością punktów niż mieli do tej pory.
@Jade: To widziałem, myślałem że jakąś "ładniejszą" rozpiskę ktoś gdzieś zrobił.
A jeszcze co do NA - ja mam konto na NA, ale zablokowane na zawsze xD Każdy kto grał w CBT WoT ma.
@Eau-Rouge: na PTS niektórzy widzieli jak BB miał stealthfire ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz jeszcze bardziej wzmacniają BB, a reszta pewnie dostanie po dupie, szczególnie torpboaty
@Eau-Rouge: im dalej w nerf DD ogółem tym bardziej korzystne stają się radzieckie niszczyciele - a ich osłabienie to był priorytet WG już dawno temu. Logika tej firmy w całej okazałości. Znerfić wszystko by potem ludzie wybierali rusków z własnej nieprzymuszonej woli.