Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Dużo. Ale z ważniejszych (chyba) rzeczy - nerf DE, +2% a nie +3% (połaczony z przesunięciem go na tier 3), więc nerf dla niemal wszystkich spamerów HE z wysokim ROF.
Fire prevention zmniejsza teraz liczbę pożarów na nadbudówce do 1, więc w dupę można sobie wsadzić standardową taktykę palenia pancerników poprzez wywołanie 2 pożarów na nadbudówce (a wywołanie pożaru na dziobie/rufie jest o trudniejsze).
Nowy skill tier 1, który daje ci dodatkowy samolot, więc teraz zamiast jednego krążyć będą dwa, tanie bieda hydro do spotowania torped i dd.
Manual secondaries przesunięte na tier 4.
BoS chyba trafiłlo na tier 3 z tier 1, ale z Fire prevention z tak gigantycznym buffem, BoS jest nieco mniej ważne.
Do tego nowy kretyński, debilny, idiotyczny skill, chyba teir 1, który informuje cię gdzie jest najbliższy okręt przeciwnika. Nie jest super dokładny, bo tylko wskazuje w jakim kierunku od ciebie jest sektor, w którym znajduje się ten okręt, ale w wielu sytuacjach pozwoli to nawet na dokładne określenie pozycji DD wroga, a zwłaszcza gdy będą dwie osoby mające ten skill. Must have dla każdego DD praktycznie.
  • Odpowiedz
@Wapniak: Wszyscy mają dostać reset. Muszą dać reset, bo zmieniają progi XP potrzebne do otrzymania danej ilości punktów, więc większość osób skończy z inną ilością punktów niż mieli do tej pory.
  • Odpowiedz
@Jade: To widziałem, myślałem że jakąś "ładniejszą" rozpiskę ktoś gdzieś zrobił.
A jeszcze co do NA - ja mam konto na NA, ale zablokowane na zawsze xD Każdy kto grał w CBT WoT ma.
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: na PTS niektórzy widzieli jak BB miał stealthfire ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz jeszcze bardziej wzmacniają BB, a reszta pewnie dostanie po dupie, szczególnie torpboaty
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: im dalej w nerf DD ogółem tym bardziej korzystne stają się radzieckie niszczyciele - a ich osłabienie to był priorytet WG już dawno temu. Logika tej firmy w całej okazałości. Znerfić wszystko by potem ludzie wybierali rusków z własnej nieprzymuszonej woli.
  • Odpowiedz