Wpis z mikrobloga

@NoNameeDD: na początku oglądałem na telefonie i nie widziałem tam nic dziwnego ( bez dźwięku w dodatku ) a teraz widzę ten ruch w prawo, którego nie widać na ekranie ( ͡º ͜ʖ͡º) czitować na botach
@NoNameeDD: ogólnie widać, że odpalony, nigdy nie widziałem czegoś takie co on robi. W tych meczach na początku to kilka sytuacji jak dla mnie normalnych, a kilka mega podejrzanych, wręcz oczywistych aimlocków. A na botach to już dał popis xD chyba źle ustawił aimbota xD
@NoNameeDD: @sometwo: podniósł myszkę, przesunął w prawo i opuścił, żeby po chwili bez problemu zrobić większy obrót w lewo (i żeby po tym obrocie mieć myszkę od razu w najwygodniejszej pozycji). Zresztą, jak się przyjrzycie, to po prawo stoi ściana, więc po co miałby tam spoglądać? Ehh wykopowi specjaliści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sometwo: mistrzu, zaznaczyłem ci to na screenie na czerwono, bo nie rozumiesz. Chwilę po tej klatce przesunął myszkę w prawo, a obraz się nie przesunął (twierdzicie, że celownik zatrzymał się na głowie bota). Pytanie - po co miałby patrzeć na ścianę (innymi słowy - po co miałby przesuwać myszkę w prawo), skoro nie ma tam przeciwników?

PS. Nie mam pojęcia kto to jest Subroza - po prostu, z ciekawości zerknąłem na
FarmazonowyMsciciel - @sometwo: mistrzu, zaznaczyłem ci to na screenie na czerwono, b...

źródło: comment_oKDITmusSeZujfy4U6ftdRgq6Sbt34tP.jpg

Pobierz
na tej mapce są wszędzie boty, dookoła... ( ͡º ͜ʖ͡º) mistrzu :D


@sometwo: odpal sobie tę mapę i zerknij na opcje na dole "pod ladą" i na górze na suficie - możesz sobie tam włączyć na przykład przeszkody, typu ściany, jak w tym przypadku - wtedy botów już nie będzie dookoła. Jak to się mówi - nie znam się, ale się wypowiem ( ͡° ͜
@FarmazonowyMsciciel: tak wiem, że ta akcja nie udowadnia bo mógł mieć myszkę w powietrzu na chwilę, na początku też zwątpiłem ale obejrzałem całość i pozbyłem się złudzeń. Widzę, że uwielbiasz czepiać się szczegółów i mieć we wszystkich racje, a na koniec dodać populistyczne "nie znam się, ale się wypowiem" celem pojednania w sobie ludzi ^^