Wpis z mikrobloga

@kajelu: zarejestrowalem jeszcze jedno konto, bo na maila z pierwszego konta nie doeszedl mi email z linkiem aktywacyjnym i nie mogelm znalezc opcji zeby wyslac ponownie. Dzieki za pomoc!
@owenek1: @kajelu:

ja wykupiłem na miesiąc i ogólnie okej ALE!:

+ cena, za rok z góry (75e) wychodzi po obecnym kursie (4.4e) na miesiąc 27.5zł wiec spoko!
+ wszystkie kanały w HD w naprawde super jakości
+ praktycznie wszystkie kanały dostepne na rynku ok. 140 (mowa o polskich inne wywalilem bo mnie nie interesuja a jest ich 5k)
+forum i support co w przypadku wlasnie weeb tv kuleje. bo jak
@johnmorra: dzieki za odpowiedz. Wlasnie dostalem konto testowe i jak narazie czasami sie troche przycielo ale ogolnie ok. Wiesz czy mozna z jednego konta na kilku urzadzeniach w tym samym czasie ogladac czy beda jakos konta banowac ?
beda banować ale nie konto testowe oczywiscie heheh w necie jest pełno tego typu .m3u ale działa tylko przez dzień własnie. Jesli wykupisz normalnie konto to nawet nie próbuj bo szkoda kasy, dowiadywałem się i nie ma multisesji niestety. Musisz wykupić tylko nowe konto. Ja jak ide do kuchni to wyłączam z dużego pokoju i dobiero w kuchni włączam także dla jednej osoby jest ok ale jak już chcesz między domownikami ogladać
@owenek1: @kajelu:


ja wykupiłem na miesiąc i ogólnie okej ALE!:

+ cena, za rok z góry (75e) wychodzi po obecnym kursie (4.4e) na miesiąc 27.5zł wiec spoko!
+ wszystkie kanały w HD w naprawde super jakości
+ praktycznie wszystkie kanały dostepne na rynku ok. 140 (mowa o polskich inne wywalilem bo mnie nie interesuja a jest ich 5k)
+forum i support co w przypadku wlasnie weeb tv kuleje. bo jak
@emitar: ale na kompie czy android? Bo na PC jest spoko duzo ustawien itp. Ale na androidzie ich wtyczka jest jalas dziwna i tvn mi nie dziala a programy z ac3 maja zepsuty dzwiek totalnie #!$%@? tera wiekszosc kanalow sie sypie po chwili od tvnowskich po calan plus sport akurat mecz jest