Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie że Tiger i Kobra byliby w stanie zapewnić odpowiedni rozwój dziecku którego się spodziewają (nawet z pomocą opieki społecznej). Prawdopodobnie rodzice Tigera i mama Kobry przejmą opiekę nad nim z oczywistych względów. Jeśli jednak tak by się nie stało i melin zacząłby wykorzystywać dziecko w swojej chorej twórczości i wbijania fejmu na yt, czy uważacie że ingerencja Finów i Antyfanów by temu przeciwdziałać byłaby moralnie uzasadniona tego typu?
#bonzo #powaznepytanie

Czy powinno się ingerować w sprawie dziecka?

  • nie 31.2% (49)
  • tak 68.8% (108)

Oddanych głosów: 157

  • 8
@RobotKuchenny9000: Nie ma jeszcze dzieciaka a ty już srasz jakby miał z nim filmy nagrywać. Tiger i Kobra to może i patola i to zwichrowana ale nie znaczy to że trzeba brać im dzieciaka, a najlepiej to już go z kobry przez dupę wyszarpać. Jak się nie będą spisywać jako rodzina to ktoś z tego mopsu czy innego #!$%@? ogarną. Tajger pokazywał i łóżeczko i jakieś osprzęty, widać że nie mają
@Papasanbaba: A teraz sobie wyobraź że to dziecko za już 7 lat idzie do szkoły i mu koledzy pokazują filmik jak jego stary grzebie w śmietniku albo je jajecznicę ze zbuków. Ja nie zakładam złej woli Tigera czy Kobry ale ich nieporadność i ośmieszenie jakie do nich już przywarło będzie obciążeniem dla dziecka w przyszłości.
@RobotKuchenny9000: Jeżli melin nadal będzie nagrywał kompletnie napity, albo na filmach da się zauważyć coś, co zwyczajnie może szkodzić dziecku to myślę, że należy przynajmniej spróbować interweniować.

Co innego interwencja w słusznym celu, kiedy ma się podejrzenia, ze niewinnej istocie może dziać się krzywda, a co innego #!$%@? UMYSŁOWE HEHE ŚMIESZKÓW pizgających jakieś gówno maile o orgiach, czy próbach samobójczych. kutko benc