Wpis z mikrobloga

@RocMarciano: nie spinaj z żarciem. Nawet świeże warzywa z tesco przychodziły nadzwyczaj dobre.
Frisco - super obsługa, fancy asortyment, drożej niż gdzie indziej, z promocji to jednorazowy kupon i serio jest jednorazowy.

Tesco - zdarza im się odwalać, anulować zamówienie na 10 min przed dostawą (XD), ale mają tanio, dość znośne korzystanie z e-marketu, a kupony "na pierwszy raz" działają w nieskończoność. Nie ma co się bać odrzucać zamienniki jak przywiozą
@xDrope: Super, wielkie dzięki, że poświęciłeś swój czas na umieszczenie tutaj swojej opinii Cumplu!
Miałem nadzieję na taki post i udało się, jeszcze raz dzięki, spróbuje Teskacza i potem Auchana jeśli coś mi nie będzie grało w pierwszym. Trzymaj się Mirku! pozdrawiam
@RocMarciano:
Frisco - generalnie wszystko super, kiedyś dostałem lekko niedojrzałe na mój gust banany o czym poinformowałem w ankiecie (dostępna po zakupie), następnego dnia zadzwoniła sympatyczna Pani z kuponem... niestety kupon z kwotą minimalną ale cóż

Tesco - zamawiałem kilka razy, ale nie polecam. Dostałem przeterminowane mięso i tydzień czekałem aż raczą przysłać kuriera żeby to zabrał i zwrócił kasę...

Innych nie sprawdzałem.
Generalnie jak zamawiam to tylko Frisco, czasem są