Wpis z mikrobloga

Szykuje się perełka #anime
Powieść wizualna YU-NO dostaje w końcu adaptację w postaci serii TV. Za animację i ogólnie oprawę wizualną odpowiedzialne ma być studio Feel, więc spodziewać się możemy czegoś naprawdę dobrze wyglądającego, dodatkowo dochodzi Mages (między innymi Steins;Gate i te sprawy). Sama fabuła - mieszanie w wymiarach/linii czasu. Jeśli soundtrack będzie taki, jak usłyszeć można w tej zapowiedzi, to już w ogóle będę w 7 niebie.
Higurashi777 - Szykuje się perełka #anime 
Powieść wizualna YU-NO dostaje w końcu ad...
  • 7
@Higurashi777: jak soundtrack będzie z oryginału albo dobre aranżacje to kitajce dostaną piniążek i będzie trzeba importować. tak o to się obawiam jak to zaadaptują do animu. mimo wszystko s;g było 'prostsze' pod względem machinacji czasowych jednak.
@Fizz: nawiązując do s;g - ta seria naprawdę sporo straciła na tym, ze nie dostała oryginalnego soundtracku z VN. Zresztą tyczy się to tak samo Robotics;Notes i Chaos;Head. Natomiast nie czytałem tej VN, ale z tego co odsłuchiwałem soundtrack, to szczerze powiedziawszy w oryginale w ogóle by nie pasował imo. No chyba,że masz na myśli jakąś inną wersję niż ta z PC98.

Edit, teraz widzę, że jest jeszcze z Segi Saturn
@Higurashi777: no nie chodzi mi, żeby oryginalne ścieżki stricte były jako podkład w animu, tylko żeby dali na płytce porządnie wydanie - może być splitniętę z 'właściwym' OSTem. nie grałeś w yu-no? żałuj! zdecydowanie jedna z lepszych vnek.

@Luka_Wars: xD, visualki teraz wchodzą już mocno w mainstream to muszą ludzie wymyślać górnolotne określenia xD