Wpis z mikrobloga

Weszłam już w ten okres swego życia (lvl 22) gdzie na świętach pierwszy raz padło poważne pytanie ze strony babci: kiedy będa prawnuki i zaręczyny? We wcześniejszych latach babcia śmieszkowała hehe masz kawalera, ale w tym roku było na poważnie. W jej oczach było widać rozczarowanie i niezrozumienie kiedy powiedziałam, że jestem #tfwnobf
#zwiazki #smuteczek
  • 28
  • Odpowiedz
@consummatumest w tym roku moja młodsza siostra wyszła za mąż. Na weselu rozmowa z ciotką i jej mężem zeszła na temat "mojego ślubu", żebym się chwilę wstrzymał, bo do skarbonki muszą kasy nazbierać. Powiedziałem im, że już prędzej będziemy się bawić na weselu ich córki (w maju będzie pisała maturę). W te święta na pierwszym miejscu listy życzeń od nich była dziewczyna... w zeszłym jako rzucenie na koniec, żeby życzenia nie
  • Odpowiedz
@consummatumest: Też jestem 22lvl i od ponad roku słyszę od babci, że powinnam już zakładać rodzinę, bo to już czas najwyższy, bo wszystkie moje koleżanki z podbazy już z dziećmi po ślubie albo w stałych związkach (tak, mieszkam na wsi). ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz