Wpis z mikrobloga

@KrisRock: Bo Jarek ma swoje słabości, 15 dmg to nie problem dla przeciwnika z samej ręki, zazwyczaj nie znajdujesz czasu żeby go zagrać; no i żeby wszedł na stół z pompą przydałby się tick od Thaurissana.

z podobnych względów w sumie Alex nie jest grana w dragon deckach
@KrisRock: bo dużo renolocków jest którzy grają combo za 20. dużo aggro. i trochę tempo.
Lepiej taunty / heal. No i meta ustawiona pode mnie, bo nie mam Jarka i żebym nie czuł się głupio grając bez niego ( bo cytuję ludzi którzy mi doradzali: bez Jarka nie masz co grać )
@KrisRock: Ja tam gram Jarka i go sobie chwalę. Wygrał mi mnóstwo meczy. Nie zawsze trzeba się sugerować tym, co ludzie wyrzucają lub dodają do decków. Ostatnio widuję mnóstwo renolocków bez twisting nether, też nie mogłem pojąć czemu. Najlepiej układać deck pod siebie, grać kartami, które Ci odpowiadają. Myślę, że jeśli człowiek gra stosunkowo długo, nie powinien mieć większych problemów z oceną użyteczności poszczególnych kart.
@KrisRock: ja polecam tego z combem z leeroy, power i manipulator, co zadaje 20dmg. Jest jeszcze krul lock. Zamiast Jarka, wrzucić wtedy alextrasze polecam. Zamiast czegoś co Tobie brakuje z pozostałych kart to jakies taunty. Ale twisting nether i felfire potion imo must have jako dobre aoe (na jade karty)