Wpis z mikrobloga

Hej mirki w #laptopy #windows10 mam taki problem z Dellem 3542. Robiłam ostatnio format z widows 7 do 10. Od tego czasu laptop nie chce się włączać, znaczy chce, ale bardzo długo muszę trzymać przycisk zasilania, puścić go (tak jak bym go wyłączała) i dopiero wtedy się włącza. Ostatnio laptop się włączył, ale po włączeniu miałam taki dźwięk jak w tym filmiku yt - to nie jest model mojego laptopa, ale były dokładnie takie same dźwięki. Zrobiłam reset i normalnie wstał, później się to już nie pojawiło. No i przy okazji na noc odłączam laptopa od zasilania i rano laptop jest rozładowany, mimo, że jest wyłączony, a wcześniej cały czas chodził na zasilaczu. Laptop w sumie dwa lata jest u mnie. Wołam jeszcze może @naprawalaptopow może wy mi powiecie czy mam go gdzieś oddawać, czy zrobienie formata raz jeszcze może pomóc.
  • 4
@Demonelancum: myslisz, że to wina tylko i wyłącznie 10? Nie chcę widnowsa 7, przyzwyczaiłam się już do 10, bo wszędzie na nim pracuję. Mam w domu też drugi komputer, stacjonarny też z 10 i wszystko na nim hula jak powinno.