Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ubiegłoroczne święta. Pamiętam je: zapłakane, zachlane i na uspokajaczach. Może to ja, może kobieta, a może oboje zdusiliśmy ten 6-letni związek. Rzuciłem szkołę, która wykańczała mnie psychicznie. Ona opuściła mnie dużo wcześniej jednak staraliśmy się to trzymać. Pamiętam to: trzęsawka i matka leżąca obok mnie n łóżku okrywająca mnie kocami i kołdrami żebym się uspokoił. Tak jak wtedy kiedy miałem 17 lat. Tak, teraz jestem dorosłym facetem.

Mój dziadek powiesił się koło 70.

Matka mówiła, że małomówność mam po moim dziadku, a jej ojcu, u którego kieliszek również grał pierwsze skrzypce. Zawsze miałem problem z depresją, lękami, a moim mottem zawsze było "przetrwać dla najbliższych". Tak, doszedłem do tego etapu, w którym żyję tylko dla matki i brata. Pomagają mi i zawsze pomagali, kocham ich i oni kochają mnie. Rozumiemy się bo wszyscy mamy problemy z depresją, lękami i wszyscy wiemy przez co przechodzimy.

Mój ojciec powiesił się koło 50.

Ojciec był hospitalizowany ze względu na nerwicę/depresję. Również zaszywany, bo uwielbiał alkohol. Ja zawsze byłem zamknięty, prawdopodobnie jak wielu z Was musiałem słuchać "dlaczego jesteś taki cichy?". Słuchałem tego od zawsze, w szkole, pracy, u znajomych, na jakichś gówno-imprezach, czy przyjęciach świątecznych, u rodziny mojej byłej itd. itp. Nawet dzisiaj.

Ja koło 30-stki.

Tegoroczne święta: litr wódki, 3x0,5 benzo, i 2x nasen, łzy i lęki. Wyrobiłem sobie straszną tolerancję na to wszelkie gówno. Nie chwale się, ale żalę. Przynajmniej dwie z tych substancji miały mi pomóc, a ja z nich zrobiłem używki. Z tolerancji na te substancje już raczej nie ma powrotu. Wizyty u psychololów zaczną sie od nowa. Nowy cykl w moim zyciu, moze to juz?

Zakończyć koło trzydziestki?

Trzymajcie się tam. Jest strasznie #!$%@?. Dla tych, którym jest dobrze chcę tylko powiedzieć, że bardzo łatwo się poślizgnąć. Nie życzę Wam tego.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10