Wpis z mikrobloga

@minister_spraw_zewnetrznych: i co z tego? to nie ma znaczenia. gdzie Ty widzisz sprzeczność między domaganiem się rozdziału między Państwem a Kościołem, a obchodzeniem wigilii???
Wielu Katolików jest za taką właśnie wizją państwa. To mają nie obchodzić świąt??
Tak głupiej logiki prawiczka, to ja już dawno nie widziałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TRADYCJĄ RELIGIJNĄ


@minister_spraw_zewnetrznych: brednie. Wigilia i ogólnie boże narodzenie to święto typowo świeckie napędzane przez gospodarkę zaczynając od chociażby imidżu święta mikołaja stworzonego przez coca-cole. Religia to już nawet nie tło (pomijając już w ogóle że takie rzeczy jak chociażby ozdabianie choinki wywodzi się z pogaństwa). Te święta to nic innego jak europejski mix kulturalny podlewany nowoczesnym marketingiem. Nikt normalny nie traktuje tego jako religijne wydarzenie.
  • Odpowiedz
@minister_spraw_zewnetrznych: nie bardzo rozumiesz postulat rozdziału państwa i Kościoła. Chodzi o to, żeby państwo pozostało świeckie - nie narzucało poglądów religijnych. Przekonania religijne osób dążących do utrzymania tego stanu rzeczy nie mają tu żadnego znaczenia.

  • Odpowiedz
karpia to mord okrutny ale aborcja 26 tygodniowego organizmu ludzkiego


@minister_spraw_zewnetrznych: xD Niezła zarzutka. Że niby zlepek komórek który nie jest w stanie przetrwać odłączony od organizmu-matki to człowiek? xD Co następne prawaczki? Nadawanie obywatelstwa i praw od poczęcia? 500+ też od poczęcia? I koniecznie w dowodzie zamiast urodzin to koniecznie data sexu rodziców bo człowiek w końcu od początku, chociaż znając was oszołomy pójdziecie dalej i następnie będzie zakaz
  • Odpowiedz
@minister_spraw_zewnetrznych: jeśli jesteś Katolikiem, to pogadaj z jakimś zaufanym księdzem, który CI wytłumaczy, jak sprawy się mają względem świąt, zabijanie zwierząt, czy płodu... jeżeli zna dobrze prawo kanoniczne, nauki św. Tomasza oraz poglądy Arystotelesa, to może zrozumiesz, że jesteś zagubioną owieczką, która się musi jeszcze wiele rzeczy nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wszystko spoko, ale zapomniałeś ze to co dla ciebie jest "normalnością" dla normalnych ludzi jest ciężkim #!$%@? umysłowym na przykład.


@soosh071: Nie nazywałbym prawicowych oszołomami kimś normalnym xD Przecież są w mniejszości.
  • Odpowiedz
@minister_spraw_zewnetrznych: kek, chciałem Ci jakoś poważnie odpowiedzieć ale widzę, że nie ma sensu XD

Najwyraźniej to nie te 'lewaczki' jątrzą i plują jadem w Boże Narodzenie tylko ty. Wydaje mi się, że normalni ludzie nie myślą teraz o abortowanych płodach i lewakach z KODu tylko spędzają czas z rodziną.
  • Odpowiedz
@soosh071: Wygrał demokratycznie wybory to fakt, ale nie przypominam sobie, aby w obietnicach wyborczych miał obalenie demokracji i pogrążenie kraju w ruinie i przewrót systemowy.

Poza tym dla radykalnych prawackich oszołomów wszystko co nie korwin to komunizm.

PS. Przypominam że radykalny islam to nic innego jak konserwatywna-skrajna-prawica. Fajnie jest mieć krew europejczyków na rękach prawaczku?
  • Odpowiedz