Wpis z mikrobloga

Smutłem w tą wigilie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bratu kupiłem Ipad'
Bratowej SGS7
Ich gówniakom drona i Ps4
Ojcu Telewizor bo matka mu wiecznie okupuje
Matce robota Thermomix za 4250 zł
A dostałem #!$%@? NIC, bo .... i uwaga tu będzie zajebisty argument ! bo Ty bogaty jesteś

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fuser: a jak ten thermomix działa? Obejrzałam tą reklamę, ale nie do końca kumam. Wrzucasz składniki, on ci to miesza, szatkuje i co? Gotuje też? Nie do końca rozumiem jak on może zrobić pizzę?
  • Odpowiedz
@mariusz1987 Cholernie przykra sprawa. Wiedzą o twojej chorobie? Trzymaj się.
Ja kombinowalabym jak się da żeby to były najlepsze święta i najciekawszy prezent (nawet jak tani).

@cynamonowa: kroi i gotuje składniki, możesz zrobić zupy, sałatki, ciasta, jeśli o pizze chodzi to wymiesza ci ciasto na nią.
  • Odpowiedz
@fuser: zerknij na tag #thermomix gdzie on praktycznie pod każdym postem pisze, że to gowno za 200zl ale kosztuje 5, bo to piramida :)
Taki dam frustrat jak paru spod tagu #apple, gdzie też nie rozumieją, że za jakość się płaci więcej.
  • Odpowiedz
@cynamonowa: w skrócie wrzucasz produkty w całości a wychodzi Ci gotowe ugotowane danie :) (są przepisy na specjalnych chipach, część prowadzi cie krok po kroku co masz zrobić a cześć w ogóle robi wszystko sama). Są też darmowe przepisy w necie. oprócz tego waży, kroi, szatkuje, ugniata, ubija.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: pociesz sie, ze przynajmniej wkrotce sie dowiesz jaka jest odpowiedz na najbardziej nurtujace pytania - co jest po drugiej stronie. Jesli masz 30 lat to wiekszosc smaków zycia juz chyba poznales. Podziwiam też Twój spokój i opanowanie. Czy masz cos co jeszce chcesz zrobic zanim odejdziesz? Jakis "bucket list"?
  • Odpowiedz
nawet z #!$%@? skarpetek i ptasiego mleczka. Liczy się pamięć


@mariusz1987: U mnie w dalszej rodzinie bylo podobnie. Ciocia co roku organizowała swieta i robila super prezenty dla kazdego, a jej jakos nikt nigdy nic nie kupował, bo przeciez ciocia jest "bogata", to sama sobie cos fajnego kupi, a zresztą to oni nie wiedzą co. Pewnego dnia jak co roku zorganizowała super święta, zaprosiła rodzinę, nakupiła prezentów, a potem jak
  • Odpowiedz
Pewnego dnia jak co roku zorganizowała super święta, zaprosiła rodzinę, nakupiła prezentów, a potem jak przyszedł czas na odpakowywanie prezentów, to okazało się, że te wszystkie kilkanaście pakunków to wszystko dla niej :D Podobno wszystkim zrobiło się bardzo niezręcznie, a ciocia spokojnie obwieściła: "Sama sobie kupiłam w tym roku, bo jakoś nigdy o mnie nie pamiętaliście. Komu dołożyć ciasta?" :D


@austra: Genialne (ʘʘ)
worldmaster - > Pewnego dnia jak co roku zorganizowała super święta, zaprosiła rodzin...

źródło: comment_kx7OLBgATyabEPS9RcUPjA6RfnmAzgqa.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@cynamonowa: Za rok nie będzie świąt bo to były moje ostatnie, dlatego przyszalałem z prezentami
@Meara: nie powiedziałem i nie mam zamiaru jeśli nie potrafią mnie docenić gdy jestem zdrowy tym bardziej nie zasługują na mnie gdy mam raka #pdk ogòłem pies ich #!$%@?ł, właśnie wracam do siebie, zakupie kanapki na orlenie i sobie odpoczne
@Bzionek: j.w dowiedzą się na pogrzebie
  • Odpowiedz
@mariusz1987 pisze serio jakby co ;) uwielbiam robić prezenty. #!$%@? że długo się nimi nie nacieszysz, ale będzie mi miło, że pomyślisz: obca osoba wysyła prezenty a rodzina gówno daje. Tylko by brali nie dając nic w zamian. Najgorsza jest ta myśl: dziś człowiek jest a jutro może go nie być.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: w następne święta kup im bardzo tanie prezenty, skarpetki, jakiś talerz... albo po prostu nic... niech się do roboty wezmą... już pomijam fakt, że w święta nie o prezenty chodzi... a Ty się wykosztowałeś jak głupi... a jak przyjdzie pewnie co do czego to w dupę Cię kopną... przemyśl to.
  • Odpowiedz