Wpis z mikrobloga

Smutłem w tą wigilie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bratu kupiłem Ipad'
Bratowej SGS7
Ich gówniakom drona i Ps4
Ojcu Telewizor bo matka mu wiecznie okupuje
Matce robota Thermomix za 4250 zł
A dostałem #!$%@? NIC, bo .... i uwaga tu będzie zajebisty argument ! bo Ty bogaty jesteś

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@renalum: odniose się jeszcze do Twojego posta o głównie z Chin. Rodzice mojego znajomego używają jeszcze pierwszej wersji, że 30 lat będzie. Wiesz, że oni wymyślili blender w latach 50 czy 60? Firma ma siedzibę w Niemczech a nie we Wrocławiu, a fabrykę pod Paryzem. Najważniejsze podzespoły są wykonywane tam, z Chin elektronika wiadomo. Aha i nikt mnie nie zmuszał do wstąpienia w ich szeregi, po prostu poszedłem i kupiłem.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Ale tu jest Polska, a nie Dubaj. W Polsce nie ma sklepu stacjonarnego. Po prostu nie może być, bo to nie jest działalność handlowa, tylko zamaskowana piramida finansowa, a produkt to tylko przykrywka oszustwa.

Za to do Dubaju zabierani są dystrybutorzy różnych MLMów (w tym Vorwerka) na te tzw "szkolenia", gdzie pierze się im mózgi.
  • Odpowiedz
@renalum: pozwól, że napiszę jeszcze raz. Thermomix to świetne urządzenie. Ba, według mnie najlepsze na rynku (w przeciwieństwie do tego co napisałeś wcześniej, że to gowno z Chin co już podwazylem) Nikt mnie nie zmuszał do wchodzenia do żadnej piramidy. Firma produkuje urządzenia od lat 50 albo 60 i wie co robi. Czemu maja taki model sprzedaży a nie inny nie interesuje mnie kompletnie. Mam znajomych w różnych krajach, którzy
  • Odpowiedz
@renalum: odnoszę się do Twojego komentarza, który zalinkowales, krzycząc o oszustwie. Nikt mnie nie oszukał i tyle. A w detal się nie bawię, za mało opłacalne.
  • Odpowiedz
@renalum: nie rozśmieszaj mnie. W thermomixie gotujemy na codzień, robimy ciasta i wszystko co sobie zapragniemy. Nie interesuje mnie sposób dystrybucji tego urządzenia, a na rynku konkurencyjne roboty nie dorastają mu do pięt. Stąd wysoka cena, bo za jakość się płacić.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: ja #!$%@?. Ale buractwo. Przecież nie musieli Ci nie wiadomo czego kupować... Ja bym się ucieszyła jakby mi te gówniaki chociaż jakąś laurkę skleiły... Za rok bym sobie darowała na twoim miejscu kupowanie prezentów, powiedz, że zbankrutowałeś przed świętami i nikt nic nie dostanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mariusz1987 kilka lat temu miałam podobnie i rozumiem Twój żal.
Poza tym: powiedziałeś im już o swojej chorobie?

Bo szczerze powiedziawszy chciałabym zobaczyć ich miny po tym co #!$%@? będzie im dwa razy bardziej głupio.
  • Odpowiedz