Wpis z mikrobloga

Smutłem w tą wigilie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bratu kupiłem Ipad'
Bratowej SGS7
Ich gówniakom drona i Ps4
Ojcu Telewizor bo matka mu wiecznie okupuje
Matce robota Thermomix za 4250 zł
A dostałem #!$%@? NIC, bo .... i uwaga tu będzie zajebisty argument ! bo Ty bogaty jesteś

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mariusz1987: u mnie od wielu wielu lat nie daje się prezentów, bo nie o to w świętach chodzi, choć ciężko mi powiedzieć o co chodzi, bo przez te coroczne kłótnie już się pogubiłem, ale na pewno nie o wręczanie przedmiotów kupionych w sklepach tylko dlatego, że obchodzimy rocznicę urodzin żyda, który zmarł dwadzieścia wieków temu. Nie wiem, nie znam się.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: Za rok kup im euro paletę zapakowaną w pudełko po telewizorze, jak zapytają co ty odwalasz powiedz że to im bardziej pasuje niż telewizor bo są biedni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mariusz1987 matko,kto takie prezenty robi :( w sensie, fajne,ale hmmm chcąc kompa za 13 tys wolę kupić go sobie sam,niż dostać,trochę bym był zły bo ja chce go kupić i ma być mój. Cenie sobie za to bardziej osobisty prezent,nawet własnoręczny czy z pomysłem albo z odniesieniem do wspólnej sytuacji.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: bogatemu ciezko cos kupic.

Sama mialam ten problem.. stanelo na tym ze upieklam dla nich pierniki oraz zrobilam 10 bombek (1 zajmuje 1h). Moglam tez cos kupic ale niezbyt wiedzialam co i wyszlam z zalozenia, ze cos recznego moze bedzie dla nich fajniejsze. Ogolnie to prezent byl raczej nietrafiony ale chociaz postaralam sie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wasser no i takie prezenty cenie
  • Odpowiedz
@mariusz1987: chyba raczej chodzi o to, że nikogo nie stać na prezent, który by cię zadowolił, albo raczej - tak się rodzinie wydaje i nie chcieli wywołać kłopotliwej sytuacji, woleli nie kupować nic. Więc chyba zbyt ostro reagujesz.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: Możesz zdradzić jaką drogą nabyłeś Thermomix?
1) aukcja internetowa typu allegro.
czy
2) ktoś znajomy bawi się w rozprowadzanie Thermomixa i namówił cię na kupno.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: Jeżeli kupiony z allegro to pół biedy, bo nie byłeś manipulowany bezpośrednio twarzą w twarz. No i tym samym nie możesz mieć rozeznania jak działają MLMowi dystrybutorzy Thermomixa. Oszustwa MLM to skomplikowany temat.
  • Odpowiedz
@renalum: sposób w jaki go sprzedają jest faktycznie dziwny i traci mlm jednak tu mlmy nie działają i kupiłem go prawie że normalnie w sklepie (jest jedną firma która zajmuje się dystrybucją, co prawda trochę mi zajęło uświadomienie im, że nie chce demo, bo znam zalety) Jestem pierwszy do hateowania mlm ale to urządzenie na prawdę działa.
  • Odpowiedz