Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 25

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#rzym #rome #daredevil
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 25

Tag...

źródło: comment_meeZkf7UMgODZSjkgNbiFx9Akyk41360.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Rzym (2005) 34.2% (303)
  • Daredevil (2015) 43.2% (383)
  • Żaden 22.7% (201)

Oddanych głosów: 887

  • 13
  • Odpowiedz
@Arv_: Nie wiedziałem z braku czasu :/
Co sobie obiecuję, że obejrzę to nic z tego nie wychodzi. W sumie chyba jedyny serial w ostatniej dekadzie który żałuję, że nie zdołałem obejrzeć.

Z historyczno kostiumowych ostatni który mi się podobał to Dynastia Tudorów.
Intryga goni intrygę, dobrze to wyszło :)
  • Odpowiedz
@ElCidX: Zdecydowanie warto. Szczególnie pierwszy sezon. Drugi jest już trochę gorszy bo początkowo planowali to bodajże na 5 sezonów, ale okazało się, że koszty są zbyt duże i wcisnęli sporo rzeczy od razu do dwójki. Lucjusz Worenus i Tytus Pullo FTW. Do tej pory mam ciarki jak sobie przypominam niektóre sceny.

Oczywiście głos na Rzym chociaż Daredevila też bardzo lubię.
  • Odpowiedz
No #!$%@?, co za #!$%@? gimbusy. Daredevil to dobry serial ale gdzie mu do Rzymu? Nie ogladali a głosują.

A autor ankiet powinien dostać karnego #!$%@? za zestawianie nowości z serialem sprzed 10 lat.
  • Odpowiedz