Wpis z mikrobloga

@mat1984: bardzo normalne że pyta o niższą cene, liczy się z tym że ktoś nei będzie chcial sprzedać taniej. Nawet na ebayu masz przycisk w którym możesz nacisnąć i wysłać propozycje swojej ceny.

Nie zdarzyło mi się by któraś strona jednak się oburzyła na jakąkolwiek tego typu ofertę.
  • Odpowiedz
@mat1984 na zachodzie to całkiem normalne że coś się sprzedaje za połowę ceny wywoławczej. Ludzie chcą się pozbyć rzeczy której szkoda im wyrzucić a nie ustawiać się na resztę życia.

To właśnie w Polsce jak w lesie, byle g---o każdy uważa że najcenniejszy artefakt i dwóch złotych nie opuści bo jak to że ktoś taniej kupi? Nie dość że tamten oszczędzi to jeszcze ja mniej dostane - znaczy się strata podwójna!!!
  • Odpowiedz
@mat1984: nawet nie wiem czy nie jest jeszcze gorzej
jak wystawisz za normalna cene to nikt sie nie odzywa
jak wystawisz za mniej niz polowe to zaczyna sie festiwal s----------a i wypytywanie czy na pewno cale i czy nie kantujesz. nosz k---a ja p------e bym ich wszystkich kopal po ryjach, czlowiek chce sie gratow pozbyc a to przychodza takie pijawki ze jeszcze niezadowolone i robia łaske ze odbieraja xD

kiedys taki dziadzia pare kół odbieral - nie dosc ze dostal je za grosze to jeszcze je k---a sprawdzal xD to mu mowie ze same opony £24 kosztowaly (+ dentki £6 + kola ze £30 (bo nie wiem z roznych rowerow byly nazbieralo sie) + zembatki 9sp uzywane moze z £6) to zrobil taka mine kota na pustyni zaplacil £20 (bo za tyle musialem wystawic by pozbyc sie gratow) i poszedl. jakbym mogl to bym go jeszcze kopnal w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@support koleś zaproponował pół ceny ofertowej, za sprzęt który wystawiem i tak juz poniżej cen sklepowych, a nawet i tych na ebay. Moja odpowiedź była kulturalna, a frajerem bym był gdybym mu sprzęt sprzedał :)
  • Odpowiedz