Wpis z mikrobloga

@ptaaq: A czym objawia się blokowanie? Ja niby też jadę na koplayerze i zakładam konta i póki co nie narzekam, choć fakt, że niektóre płatności czekają na potwierdzenie od niespełna 24h.
@ChineseMobilePhones: Ja głównie elektronike, pierdoły do arduino (krokowce, czujniki, wyświetlacze, rezystory, kondensatory), arduino nano po 5c, paski led. Możesz mi zapodać jakieś ciekawe propozycje.
@fristajlor: Objawia się to tym, ze w momencie jak chce aktywować konto tymczasowe, wpisuje email i hasło, wtedy przechodzi mi do konta z kuponem i momentalnie wyrzuca mnie do okienka ponownego logowania. Jak chce się zalogować ponownie, to się nie da. Na stronie www wyskakuje komunikat
@ptaaq: @ChineseMobilePhones: @fristajlor: Ciężko mi podlinkować, bo nie mam potwierdzeń mailowych, bo nie zakładam konta. Generalnie wyszukuje coś, filtruje by cena była poniżej 3$ i sortuje po liczbie zamówień. I wybieram coś, co ma dużo zamówień i cena jest trochę pond $2 (lub ponad 1$ - i biorę wtedy kilka sztuk). A zamawiałem póki co:
- parę Arduino nano
- parę Arduino pro mini 5V
- parę Arduino pro