Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sehuniasta: Czyli co konkretnie? Nie kulturysta czyli jaki? 100kg wagi i 20 nadmiernej wagi ale robi 100 pompek, podciąga się do znudzenia, biega, pływa czy 60k i 2kg tłuszczu, ale jak ma zakupy wnieść to piąte piętro to na cztery razy? :D
@Kuprix: Ja nie myślę, że zła ale wpienił mnie niemiłosiernie tamten wpis, bo nie znoszę tego, że bycie "fit" zrobiło się kolejną modą, w dodatku tylko po to żeby zbijać atencję, nie chodzi już o zdrowie, dobre samopoczucie itd. No i ogółem taki typowy wpis gościa, który patrzy na różowe jako obiekt seksualny. :/ Musiałam przejść do kontrataku. :D Nawet nie zamierzałam nikomu odpisywać, jesteś pierwszym,z którym dyskutuję na ten temat.
@sehuniasta: Czuję się wyróżniony, dzięki!
W kwestii wyglądu (i jednocześnie postrzegania jako obiekt seksualny, nie oszukujmy się, pierwsze wrażenie na tym polega!) to kobiety mają znacznie łatwiej niż ta "brzydsza płeć". Wystarczy, że wy nie będziecie grube (tak, to jest kwestia dyskusyjna kiedy kobieta jest gruba, dla jednego gruba będzie gdy waży więcej niż 50kg, dla innego gruba będzie gdy waży 70+ bo taką ma budowę) i jako tako o siebie
@Kuprix: Jakby było nam tak prosto jak mówisz to dobijano by się do nas drzwiami i oknami a tak nie jest. Nie zależy to od płci tylko wyglądu, są faceci, do których westchnie każda kobieta,a i są różowe,za którą niewątpliwie obejrzy się każdy mężczyzna. Na straconej pozycji są Ci, którzy o siebie nie dbają i nie starają się o dobre wrażenie. ;)

Plus ja jakoś nie miałam czegoś takiego, ze patrzę
@Kuprix: jakbyś wyglądał jak pan wyżej to dużo różowych jest Twoich :> Nawet parę mirabelek się nim zachwycało, możesz przescrollować :p A jesli ja bym wyglądała jak laska z tamtego wpisu oryginalnego,tak to nazwijmy, to przez moją twarz miałabym mniejsze powodzenie niż Ty gdybyś wyglądał jak ten z mojego wpisu. :p
@sehuniasta: Kurde, to ja jestem jakiś dziwny, bo jak laska ma średnio wyjściową twarz a fajną figurę i porządny charakter to jest skłonny się z nią umówić gdzieś na wyjście znacznie bardziej niż z po prostu ładną dziewczyną :/